En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

برگزاری جلسه هیات امنای ساخت مصلی نمازجمعه شهر ملارد در فرمانداری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، جلسه هیات امنای ساخت مصلی نمازجمعه شهر ملارد با حضور داود کرمی فرماندار ، حجت الاسلام حسینی امام جمعه محترم ملارد و اعضای این هیات در محل فرمانداری برگزار شد . در این جلسه با تاکید بر تسریع در روند پیگیری امور و عدم توقف در اجرای طرح ، گزارش آخرین اقدامات و پیگیریها برای ساخت مصلی نمازجمعه شهر ملارد توسط هر کدام از اعضاء تشریح شد .
چهارشنبه 18 تير 1393

فرماندار ملارد میزبان هیات امنای ساخت بیمارستان شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، هیات امنای احداث بیمارستان شهرستان ملارد با فرمانداراین شهرستان دیدار کرده و روند ادامه پیگیری ها وپیشرفت های حاصله برای ساخت این طرح ضروری را مورد بررسی قرار دادند . داود کرمی این طرح را یکی از نیازهای اساسی شهرستان 400 هزار نفری ملارد برشمرد و گفت : ...
چهارشنبه 18 تير 1393

اولین جلسه شورای عشایری شهرستان ملارد در سال جاری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد، اولین جلسه شورای عشایری شهرستان ملارد با حضور سلیمانی راد معاون برنامه ریزی واداری مالی فرمانداری، نصیری مدیر کل امورعشایری استان تهران واعضای این شورا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
چهارشنبه 18 تير 1393

بازدیدفرماندار ملارد از یک واحد صنعتی در بخش مرکزی این شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد، داود کرمی فرماندار شهرستان ملارد به همراه حجت الاسلام حسینی امام جمعه محترم شهرستان ، بخشدارمرکزی و رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان از یک واحد صنعتی در بخش مرکزی این شهرستان بازدید بعمل آورد.
سه شنبه 17 تير 1393

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان ملارد به ریاست سلیمانی راد معاون برنامه ریزی واداری مالی فرمانداری و با حضوراعضا ء برگزارشد .
سه شنبه 17 تير 1393

برنامه ملاقات مردمی این هفته فرماندارشهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد،برنامه ملاقات مردمی داودکرمی فرماندارشهرستان ملارد با شهروندان واهالی روستاهای این شهرستان ازساعات اولیه کاری اداری امروزدرمحل فرمانداری برگزارشد.
سه شنبه 17 تير 1393

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ملارد : همه مسئولان در مسائل و منافع شهرستان احساس وظیفه کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان ملارد در جمع تعدادی از مسئولان اداری و آموزشی ، با تاکید بر اینکه شهرستان متعلق به همه است و همگی باید برای مسائل و منافع آن بکوشیم گفت : از همه مسئولان انتظار میرود با سعه صدر و در سایه همدلی ...
دوشنبه 16 تير 1393

تلاش فرمانداری ملارد برای رفع مشکل کم آبی در روستاهای این شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، در جلسه ای که به ریاست داود کرمی فرماندار شهرستان ملارد و با حضور مدیر کل آبفای روستائی استان تهران ، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ، بخشداران ملارد و صفادشت و مدیر آبفای روستائی این شهرستان برگزار شد ، راهکارهای رفع مشکل آب شرب در برخی روستاهای این شهرستان بررسی گردید .
دوشنبه 16 تير 1393

ابلاغ دستورالعمل 12 بندی صیانت از حقوق شهروندی وحریم امنیت عمومی به ادارات شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، در دومین جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی و حریم امنیت عمومی این شهرستان که به ریاست شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و با حضور اعضاء در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد ، از مسئولان ادارات و نهادهای دولتی خواسته شد تا با اجرای دقیق بندهای این دستورالعمل ، گزارش اقدامات خود را بصورت ماهانه به دبیرخانه این ستاد ارسال نمایند .
شنبه 14 تير 1393

بررسی فرصتهای سرمایه گذاری در شهرستانهای ملارد،شهریار وقدس با حضور وزیر محترم صنعت ،معدن و تجارت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد، در همایشی که با هدف توسعه فرصت های سرمایه گذاری برگزار شد ، بسترهای لازم برای شکوفایی صنعتی و اقتصادی در سه شهرستان ملارد، شهریار و قدس با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ، گروسی نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس ، فرمانداران این سه شهرستان ، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان تهران و برخی از روسای دستگاه های مربوطه مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
شنبه 14 تير 1393