En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

آغاز طرح مطالعاتی جداسازی آب شرب دام و عشایر شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، سلطانی معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان ملارد در جلسه کارگروه امور عشایری این شهرستان از آغاز طرح مطالعاتی جداسازی آب شرب عشایر و دام آنها خبر داد و گفت امروزه مهم ترین نیاز جامعه عشایری تامین آب می باشد که با توجه به ضرورت صرفه جوئی در مصرف آب سالم و بهداشتی بایست آب مصرفی برای شرب عشایر از سایر مصارف آنها تفکیک گردد .
چهارشنبه 20 تير 1397

شهرداران و دهیاران درملارد تجلیل شدند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد ، به مناسبت گرامیداشت روز شهرداریها و دهیارها، همایش تجلیل از شهرداران و دهیاران شهرستان ملارد با حضور خطیبی فرماندار، حجت الاسلام حسینی نوری امام جمعه، خراسانی مدیرکل فنی استانداری تهران و جمعی از مسئولان این شهرستان برگزار شد.
سه شنبه 19 تير 1397

اولویت مجمع خیرین شهرستان ملارد در سال 97 مشخص گردید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، در نخستین جلسه مجمع خیرین شهرستان ملارد که به ریاست خطیبی فرماندار ابن شهرستان برگزار گردید، اولویت این مجمع در سال 97 مشخص گردید.
شنبه 16 تير 1397

مراسم تجلیل از شهرداران و دهیاران شهرستان ملارد ( گزارش تصویری)

.
شنبه 16 تير 1397

پیام فرماندار شهرستان ملارد به مناسبت فرارسیدن روز شهرداری ها و دهیاری ها

خطیبی در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن 14 تیر ماه سالروز شهرداری ها و دهیاری ها این روز را به شهرداران و دهیاران این شهرستانت تبریک گفت
چهارشنبه 13 تير 1397

نشست مطبوعاتی فرماندار شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، خطیبی فرماندار شهرستان ملارد به همراه شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری در جمع خبرنگاران حاضر و به سوالات آنان پاسخ دادند. این نشست با دو محور اقدامات و کارهای صورت گرفته در هفته مبارزه با مواد مخدر و همچنین هفته مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سطح شهرستان ملارد برگزار گردید.
چهارشنبه 13 تير 1397

بهره برداری از استادیوم 5 هزار نفری ملارد در هفته دولت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، حسن کریمی، رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در در حاشیه بازدید از استادیوم 5 هزار نفری در دست احداث شهرستان ملارد گفت این پروژه به همراه 5 پروژه ورزشی دیگر در استان تهران در هفته دولت سالجاری به بهره برداری خواهد رسید.
سه شنبه 12 تير 1397

آغاز بکار طرح های تابستانی اوقات فراغت سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان ملارد

ه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، طرح های تابستانی غنی سازی اوقات فراغت سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان ملارد طی مراسمی با حضور خطیبی فرماندار این شهرستان، حجت الاسلام حسینی نوری امام جمعه، شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و جمعی از اساتید ، اولیاء و دانش آموزان آغاز گردید.
سه شنبه 12 تير 1397

فرماندار ملارد:

مصرف كالاي با كيفيت ايراني در گرو عزم ملّي و فرهنگ سازي اجتماعي است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، خطیبی فرماندار شهرستان ملارد در چهارمین جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سالجاری، ضمن گرامیداشت صدور فرمان تاريخي مقام معظم رهبري پيرامون مبارزه همه جانبه با قاچاق كالا و ارز در 12 تیرماه سال 82 گفت بايد فرهنگ سازي براي مصرف كالاي ايراني و حمايت از آن به يك مطالبه عمومي تبديل شود.
دوشنبه 11 تير 1397

اولین نشست شورای فرعی پدافند غیرعامل شهرستان ملارد در سال جاری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد ، اولین نشست شورای پدافند غیرعامل شهرستان ملارد به ریاست شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و با حضور اعضای این شورا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
يکشنبه 10 تير 1397