En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

معاون هماهنگ کننده حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه پاسداران در ملارد:

22بهمن حق بر باطل و حزب الله بر طاغوت و طاغوتیان غلبه کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، سردار منطقی ظهر یکشنبه در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن ملارد طی سخنانی گفت: ۲۲ بهمن حق بر باطل و حزب الله بر طاغوت و طاغوتیان غلبه کرد و امروز ما ۴۰ سال است که در برابر دنیای استکبار ایستاده ایم، آمریکایی ها در طول سالیان متمادی در مقابل این انقلاب ایستاده و توطئه کردند.
دوشنبه 23 بهمن 1396

شاهقلیان : سازمانهای مردم نهاد بهترین خاستگاه برای مطالبات اجتماعی و کارآفرینی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، مجتبی شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان ملارد در جمع اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان، در سخنانی با اشاره به ضرورت عملکردهای عینی و ملموس در حوزه جوانان ، همفکری دست اندکاران برای برطرف کردن موانع را از قدم های مفید در توجه به این قشر مهم و آینده ساز کشور دانست و افزود: در این باره انتظار می رود بسترسازی لازم و تسهیل گری برای ثبت و فعالیت سمن ها و شرکت های تشکیل شده توسط آنها از طریق مرجع استانی انجام گیرد تا حوزه فعالیت آنها افزایش یافته و مشارکت بیشتری در امورات اجتماعی داشته باشند.
دوشنبه 23 بهمن 1396

اعتبارات تملک دارایی و سرمایه‌ای ملارد رشد ۳۰ درصدی دارد

فرماندار ملارد گفت: اعتبارات تملک دارایی و سرمایه‌ای که از محل اعتبارات استانی به شهرستان ملارد تخصیص پیدا می‌کند با رشد ۳۰ درصدی روبرو بوده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، خطیبی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز عبادی- سیاسی این هفته ملارد ضمن گرامیداشت دهه فجر اظهار داشت: شهرستان ملارد با جمعیت نزدیک به 400هزار نفر، دو بخش، شهر و 63 روستا دارد که 33 روستا دارای دهیاری است، میزان بیکاری در این شهرستان نزدیک به 10درصد جمعیت فعال است که به نسبت سال 92 با ایجاد 6 هزار شغل بیکاری کاهش پیدا کرده است.
دوشنبه 23 بهمن 1396

پیام قدردانی فرماندار ملارد از حضور حماسی مردم در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن

به گزارش کانال اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ملارد،فرماندار ملارد با صدور پیامی از حضور حماسی و شکوهمند مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان ملارد در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر و تشکر نمود.
دوشنبه 23 بهمن 1396

خروش مردم انقلابی شهرستان ملارد در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران(گزارش تصویری)

..
يکشنبه 22 بهمن 1396

در نهمین روز از ایام دهه مبارک فجر

افتتاح 16 پروژه عمرانی شهر و روستاهای بخش مرکزی ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، در نهمین روز ار دهه مبارک فجر، 16 پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر 170 میلیارد ریال با حضور تواهن معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری تهران، محمودی نماینده مجلس، خطیبی فرماندار شهرستان ملارد، حسینی نوری امام جمعه شهرستان ملارد و سلیمانی راد مدیر کل امور روستایی استانداری تهران و جمعی از مسئولان شهرستان ملارد به بهره برداری رسید. شایان ذکر است 10 میلیارد ریال از اعتبارات فوق مربوط به پروژه های روستاهای بخش مرکزی ملارد می باشد.
شنبه 21 بهمن 1396

به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان ملارد صورت گرفت

ویزیت رایگان در درمانگاه شبانه روزی حضرت ابوالفضل (ع) سرآسیاب ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، همزمان با ایام دهه مبارک فجر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ملارد با همکاری کانون بسیج جامعه پزشکی ایران اقدام به ویزیت رایگان بیماران در درمانگاه شبانه روزی حضرت ابوالفضل (ع) نموده است.
چهارشنبه 18 بهمن 1396

مسیرهای راهپیمائی ۲۲ بهمن در شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، ستاد برگزاری دهه فجر شهرستان ملارد، در اطلاعیه‌ای ضمن دعوت از مردم همیشه در صحنه و انقلابی شهرستان ملارد مسیرهای راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن در این شهرستان را اعلام کرد.
چهارشنبه 18 بهمن 1396

در ششمین روز از دهه مبارک فجر صورت گرفت

افتتاح چندین طرح کشاورزی در شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، چندین طرح کشاورزی با حضور ذولفقاری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، خطیبی فرماندار شهرستان ملارد، حسینی همدانی امام جمعه بخش صفادشت و جمعی از مسئولان این شهرستان به بهره برداری رسید.
سه شنبه 17 بهمن 1396

در پنجمین روز از دهه فجر صورت گرفت + گزارش تصویری

افتتاح چندین پروژه عمرانی و صنعتی در بخش صفادشت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، در پنجمین روز از دهه مبارک فجر، چندین پروژه عمرانی و صنعتی در بخش صفادشت شهرستان ملارد با حضور نجفی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، امامی امین معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران، صادق زاده مدیرکل صنایع، خطیبی فرماندار، امامان جمعه ملارد و صفادشت و جمعی از مسئولان این شهرستان به بهره برداری رسید.
سه شنبه 17 بهمن 1396