En

آرشیو

تاکید فرماندار ملارد برای برخورد جدی تر با ساخت و سازهای غیرمجاز

(67)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، خطیبی فرماندار شهرستان ملارد، در نخستین جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز این شهرستان، گفت: پدیده ساخت و سازها یکی از معضلات مهم این شهرستان است زیرا در سایه ساخت و ساز غیرمجاز پدیده مهاجرت های بی رویه و در پی آن بروز مشکلات فزاینده اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و... در هر جامعه شکل می گیرد.

پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397

همایش گرامیداشت زمین پاک در شهرستان ملارد برگزار شد

(51)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، به مناسبت گرامیداشت هفته زمین پاک، همایشی تحت همین عنوان با حضور مروستی سرپرست اداره کل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران، شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، جمعی از مسئولان شهرستان، دوستداران محیط زیست و دانش آموزان در کتابخانه شهید رجائی سرآسیاب برگزار گردید.

پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397

نخستین جلسه کارگروه آب، خاک، کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان ملارد

(67)

نخستین جلسه کارگروه آب، خاک، کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان ملارد در سال جاری با موضوع بررسی مشکلات بخش کشاورزی شهرستان ملارد در حوزه امور اراضی و دام و طیور به ریاست خطیبی فرماندار شهرستان ملارد و با حضور ذوالفقاری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران و سایر اعضای این کارگروه در دفتر فرماندار این شهرستان برگزار گردید.

چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397

تکذیب خبر پیدا شدن دومین جسد دختر بچه خردسال در شهرستان ملارد

(49)

روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد با انتشار اطلاعیه ای خبر انعکاس داده شده در فضای مجازی مبنی پیدا شدن دومین جسد دختر بچه خردسال بر اثر کودک آزاری در این شهرستان را تکذیب می نماید.

سه شنبه 4 ارديبهشت 1397

مراسم تجلیل از جانبازان سرافراز شهرستان ملارد

(66)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، بمناسبت اعیاد شعبانیه آیین تجلیل از جانبازان شهرستان ملارد شب گذشته با حضور فرماندار، امام جمعه، نماینده مجلس شورای اسلامی وجمعی از مسوولان این شهرستان برگزار شد.

دوشنبه 3 ارديبهشت 1397

به مناسبت روز جانباز صورت گرفت

دیدار مسئولان شهرستان ملارد با سه جانباز این شهرستان

(64)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، همزمان با ولادت با سعادت علمدار کربلا حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز، پیش از ظهر امروز خطیبی فرماندار شهرستان ملارد به همراه حجت الاسلام حسینی امام جمعه ملارد، شهردار ملارد و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و مسئول گلزار شهدای شهر ملارد با حضور در منزل سه جانباز گرانقدر جنگ تحمیلی با آنان دیدار و گفتگو کردند.

شنبه 1 ارديبهشت 1397

دیدار مسئولان شهرستان ملارد با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ملارد این شهرستان

(69)


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، به مناسبت ولادت باسعادت سید و سالار شهیدان اباعبداله الحسین (ع) و گرامیداشت روز پاسدار ، خطیبی فرماندار شهرستان ملارد بهمراه حجت الاسلام حسینی امام جمعه ملارد، معاونین و بخشداران ملارد و صفادشت، دادستان و رئیس دادگستری و شهردار ملارد با حضور در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ملارد ، با فرمانده و پرسنل این ناحیه دیدار و گفتگو کرد .

شنبه 1 ارديبهشت 1397

بازنگری تمامی انشعابات آب روستائی در شهرستان ملارد

(55)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، بمنظور شناسائی ، کنترل و مدیریت انشعابات آب روستائی در سطح شهرستان ملارد، رصد و دسته بندی این انشعابات توسط اکیپی متشکل از کارشناسان اداره آب و فاضلاب روستائی با همکاری بخشداری و دهیاریهای این شهرستان با جانمائی محل کلیه انشعابات بر روی نقشه هوائی آغاز گردید.

پنجشنبه 30 فروردين 1397

کلنگ زنی ساخت مخزن 10 هزار متر مکعبی در شهر ملارد

(60)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، ظهر امروز طی مراسمی،کلنگ ساخت مخزن 10 هزار مترمکعبی مجتمع آبرسانی شهر ملارد با حضور خطیبی فرماندار شهرستان ملارد، حجت الاسلام حسینی نوری امام جمعه ملارد، یزدیان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب غرب استان تهران و جمعی از مسئولان محلی به زمین زده شد.

چهارشنبه 29 فروردين 1397

نخستین جلسه کمیته حفاری شهرستان ملارد

(122)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، نخستسن جلسه کمیته حفاری شهرستان ملارد به ریاست سلطانی معاون برنامه ریزی واداری مالی فرمانداری شهرستان ملارد با هدف هماهنگی بیشتر دستگاه های خدمات رسان با شهرداری ها در محل فرمانداری برگزار گردید.

چهارشنبه 29 فروردين 1397