En

آرشیو

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملارد برگزار شد.

(319)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد،جلسه شورای هماهنگی مبارزه بامواد مخدرشهرستان ملارد به ریاست مجتبی شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و با حضور سرهنگ نورائی جانشین شورای هماهنگی مبارزه بامواد مخدرغرب استان تهران و اعضای این شورا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

چهارشنبه 25 تير 1393

حضور فرماندار شهرستان ملارد در همایش مودت فرماندهان بسیج این شهرستان

(200)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد، کرمی فرماندار شهرستان ملارد به همراه معاونین و بخشداران ملارد و صفادشت در همایش مودت فرماندهان پایگاه ها و حوزه های بسیج این شهرستان شرکت کرد .

سه شنبه 24 تير 1393

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان ملارد: زیر ساخت وسرشاخه اصلی ومهم فرهنگ،کتاب وکتابخوانی است .

(190)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد، مجتبی شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ملارد در جلسه انجمن کتابخانه های این شهرستان گفت:زیر ساخت و سرشاخه اصلی ومهم فرهنگ، کتاب وکتابخوانی است.شاهقلیان برتوسعه فرهنگ کتاب وکتابخوانی در بین اقشارمختلف جامعه به ویژه جوانان تاکید کرد.

سه شنبه 24 تير 1393

برگزاری جلسه کارگروه بهینه سازی مصرف سوخت ملارد

(213)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد،جلسه کارگروه بهینه سازی مصرف سوخت در شهرستان ملارد به ریاست سلیمانی راد معاون برنامه ریزی واداری مالی فرمانداری و با حضور اعضای این کارگروه در محل فرمانداری برگزار گردید.

سه شنبه 24 تير 1393

شورای ترافیک شهرستان ملارد تشکیل جلسه داد.

(244)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، شورای ترافیک این شهرستان به ریاست معاون فنی عمرانی فرمانداری تشکیل و درخصوص اجرای چند طرح ترافیکی با هدف تسهیل در عبور و مرور شهروندان و کاهش تصادفات تصمیم گیری شد .

شنبه 21 تير 1393

بررسی مسائل و مشکلات شورای شهر ملارد با حضور فرماندار شهرستان ، شهردار و اعضای شورای این شهر

(341)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، در ادامه رسیدگی به خواسته ها و مطالبات روستائیان این شهرستان ، داود کرمی فرماندار شهرستان ملارد میزبان شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ملارد بوده و به بیان و بررسی مشکلات و مسائل موجود در روستاهای حریم این شهر پرداخت .

شنبه 21 تير 1393

برگزاری جلسه هیات امنای ساخت مصلی نمازجمعه شهر ملارد در فرمانداری

(328)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، جلسه هیات امنای ساخت مصلی نمازجمعه شهر ملارد با حضور داود کرمی فرماندار ، حجت الاسلام حسینی امام جمعه محترم ملارد و اعضای این هیات در محل فرمانداری برگزار شد . در این جلسه با تاکید بر تسریع در روند پیگیری امور و عدم توقف در اجرای طرح ، گزارش آخرین اقدامات و پیگیریها برای ساخت مصلی نمازجمعه شهر ملارد توسط هر کدام از اعضاء تشریح شد .

چهارشنبه 18 تير 1393

فرماندار ملارد میزبان هیات امنای ساخت بیمارستان شهرستان ملارد

(298)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، هیات امنای احداث بیمارستان شهرستان ملارد با فرمانداراین شهرستان دیدار کرده و روند ادامه پیگیری ها وپیشرفت های حاصله برای ساخت این طرح ضروری را مورد بررسی قرار دادند . داود کرمی این طرح را یکی از نیازهای اساسی شهرستان 400 هزار نفری ملارد برشمرد و گفت : ...

چهارشنبه 18 تير 1393

اولین جلسه شورای عشایری شهرستان ملارد در سال جاری

(290)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد، اولین جلسه شورای عشایری شهرستان ملارد با حضور سلیمانی راد معاون برنامه ریزی واداری مالی فرمانداری، نصیری مدیر کل امورعشایری استان تهران واعضای این شورا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

چهارشنبه 18 تير 1393

بازدیدفرماندار ملارد از یک واحد صنعتی در بخش مرکزی این شهرستان

(306)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد، داود کرمی فرماندار شهرستان ملارد به همراه حجت الاسلام حسینی امام جمعه محترم شهرستان ، بخشدارمرکزی و رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان از یک واحد صنعتی در بخش مرکزی این شهرستان بازدید بعمل آورد.

سه شنبه 17 تير 1393