En

آرشیو

دومین جلسه شورای اداری شهرستان ملارد ( گزارش تصویری )

(58)

.

پنجشنبه 10 خرداد 1397

ارتباط تلفنی شهروندان با فرماندار شهرستان ملارد از طریق سامانه ۱۱۱

(36)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد،خطیبی فرماندارشهرستان ملارد از طريق سامانه١١١ بازرسي استانداري تهران پاسخگوي شهروندان این شهرستان خواهد بود.

سه شنبه 8 خرداد 1397

فرماندار ملارد: بانک ها در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی همکاری بیشتری داشته باشند

(44)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، خطیبی فرماندار شهرستان ملارد در نخستین جلسه شورای بانکها در سالجاری که با حضور معاون برنامه ریزی و اداری و مالی فرمانداری، جمعی از مدیران دستگاه های اداری و روسای بانکها و موسسات این شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید گفت:

دوشنبه 7 خرداد 1397

ادای احترام مسئولان شهرستان ملارد به خانواده های معظم شهداء

(55)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر، خطیبی فرماندار شهرستان ملارد به همراه حجت الاسلام حسینی امام جمعه ملارد و جمعی از مسئولین این شهرستان، با حضور در منزل شهیدان مهدی خوشه گل گروسی، مهرداد پیرایش و موسی الرضا پیمان با خانواده آنان دیدار کردند.

پنجشنبه 3 خرداد 1397

ساختمان فرمانداری ملارد ییشرو در مناسب سازی برای معلولین و سالمندان

(65)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد ، بر اساس اعلام دبیرخانه کمیته مناسب سازی و شورای سالمندان شهرستان ملارد ، ساختمان فرمانداری این شهرستان با رعایت استانداردها و دستورالعمل های مربوط به تسهیل در رفت و آمد معلولین و سالمندان ، یکی از ادارات برگزیده و پیشرو دراین باره معرفی گردید .

پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397

تشکیل جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ملارد

(58)


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، یکصد و سی و سومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ملارد به ریاست خطیبی فرماندار این شهرستان و با حضور معاونین فرماندار، بخشداران و دیگر اعضای این شورا در محل فرمانداری برگزار و در خصوص مسائل مربوط به حوزه آموزش و پرورش بحث و تبادل و نظر صورت گرفت.

پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397

تشکیل جلسه ستاد بازافرینی پایدار شهر ملارد

(60)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد ، دومین جلسه ستاد بازآفرینی پایدار بافت های ناکارآمد شهر ملارد با هدف ایجاد هماهنگی برای راه اندازی دفتر تسهیل و توسعه محله ای در منطقه سرآسیاب غربی این شهر تشکیل شد.

يکشنبه 23 ارديبهشت 1397

کارگروه آرد و نان شهرستان ملارد تشکیل جلسه داد

(52)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، جلسه کارگروه آرو نان شهرستان ملارد به ریاست سلطانی معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری وبا حضور همه اعضای این کارگروه در محل فرمانداری تشکیل شد.

يکشنبه 23 ارديبهشت 1397

اعضای هیئت مدیره بیمارستان 160 تختخوابی شهرستان ملارد انتخاب شدند

(101)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، عصر روز شنبه( 22 اردیبهشت)، اولین جلسه هیئت امناء تکمیل بیمارستان در حال احداث 160 تختخوابی شهرستان ملارد با حضور خطیبی فرماندار، محمودی نماینده مجلس، حسینی نوری امام جمعه، اعضای شورای اسلامی شهرهای ملارد و صفادشت و جمعی از خیرین این شهرستان برگزار و طی انتخاباتی 7 عضو اصلی و 3 عضو علی البدل و همچنین بازرس اصلی و بازرس علی البدل هیئت مدیره بیمارستان 160 تختخوابی شهرستان ملارد انتخاب شدند.

يکشنبه 23 ارديبهشت 1397

دومین جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملارد برگزار شد

(77)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، دومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملارد به ریاست خطیبی فرماندار و با حضور سایر اعضای این شورا در محل فرمانداری برگزار شد.

يکشنبه 23 ارديبهشت 1397