En

آرشیو

سومین جشنواره آواها و نواهای رضوی در ملارد برگزار شد

(46)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، همزمان با دهه کرامت، سومین جشنواره آواها و نواهای رضوی در سالن شهید «طحانی» ملارد برگزار شد.

دوشنبه 1 مرداد 1397

جلسه شورای اداری تیرماه شهرستان ملارد

(70)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، جلسه شورای اداری تیرماه شهرستان ملارد به ریاست خطیبی فرماندار و با حضور ائمه جمعه ملارد و صفادشت ، روسای دستگاه های اداری، سازمان ها، نهادهای دولتی این شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

دوشنبه 1 مرداد 1397

جلسه شورای اداری تیر ماه شهرستان ملارد ( گزارش تصویری )

(67)

.

دوشنبه 1 مرداد 1397

شورای ترافیک شهرستان ملارد تشکیل جلسه داد

(49)


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، جلسه شورای ترافیک شهرستان ملارد به ریاست خطیبی فرماندار و با حضور اعضای این شورا در محل فرمانداری تشکیل و تصمیماتی برای روان سازی ترافیک و تسهیل در عبور و مرور در معابرو خیابان های این شهرستان اتخاذ گردید.

چهارشنبه 27 تير 1397

اجرای برنامه عطر عاشقی در امامزاده بی بی سکینه (س) شهرستان ملارد

(69)


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، همزمان با دهه کرامت، برنامه عطر عاشقی روز جمعه 29 تیرماه ساعت 16:30در آستان مقدس بی بی سکینه (س) شهرستان ملارد به صورت زنده از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد.

چهارشنبه 27 تير 1397

اقامه نماز جمعه 29 تیر صفادشت در امامزاده بی‌بی سکینه (س)

(42)


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، غلامحسین خدایار، رئیس ستاد اقامه نماز جمعه صفادشت با اعلام این خبر گفت هم‌زمان با روز تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه ،نماز جمعه صفادشت در تاریخ 29 تیرماه در آستان مقدس امامزاده بی‌بی سکینه (س) برگزار خواهد شد.

چهارشنبه 27 تير 1397

شهرستان ملارد میزبان جشنواره آواها و نواهای رضوی

(43)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، همزمان با آغاز جشن های بزرگداشت دهه کرامت ، شهرستان ملارد در روز پنج شنبه ٢٨ تیرماه ساعت 17:30 میزبان جشنواره آواها و نواهای رضوی از مجموعه برنامه های شانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا علیه‌السلام با حضور گروه‌های ملی و بین‌المللی موسیقی در محل سالن اجتماعات شهید طحانی شهرستان ملارد خواهد بود.

چهارشنبه 27 تير 1397

فرماندار ملارد با اهالی روستای مهرچین بخش مرکزی این شهرستان دیدار کرد

(48)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، خطیبی فرماندار شهرستان ملارد به همراه معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری، بخشدار مرکزی و جمعی از روسای ادارات این شهرستان با حضور در مسجد روستای مهرچین با اهالی این روستا دیدار و پاسخگوی مشکلات مطرح شده توسط آنان شدند.

دوشنبه 25 تير 1397

در اولین روز از هفته بهزیستی صورت گرفت

افتتاح چندین طرح حوزه توانبخشی، معلولان و اجتماعی در شهرستان ملارد

(75)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، همزمان با اولین روز از هفته بهزیستی ، چندین طرح حوزه توانبخشی، معلولان و اجتماعی در شهرستان ملارد با حضور خطیبی فرماندار، بیات نژاد مدیر کل بهزیستی استان تهران و جمعی از مدیران بهزیستی به بهره برداری رسید.

شنبه 23 تير 1397

آغاز طرح مطالعاتی جداسازی آب شرب دام و عشایر شهرستان ملارد

(55)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، سلطانی معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان ملارد در جلسه کارگروه امور عشایری این شهرستان از آغاز طرح مطالعاتی جداسازی آب شرب عشایر و دام آنها خبر داد و گفت امروزه مهم ترین نیاز جامعه عشایری تامین آب می باشد که با توجه به ضرورت صرفه جوئی در مصرف آب سالم و بهداشتی بایست آب مصرفی برای شرب عشایر از سایر مصارف آنها تفکیک گردد .

چهارشنبه 20 تير 1397