En

آرشیو

نخستین جلسه کمیته حفاری شهرستان ملارد

(85)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، نخستسن جلسه کمیته حفاری شهرستان ملارد به ریاست سلطانی معاون برنامه ریزی واداری مالی فرمانداری شهرستان ملارد با هدف هماهنگی بیشتر دستگاه های خدمات رسان با شهرداری ها در محل فرمانداری برگزار گردید.

چهارشنبه 29 فروردين 1397

فرماندار شهرستان ملارد، میزبان مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران

(53)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، مرتضوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران با حضور در فرمانداری شهرستان ملارد با خطیبی فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

سه شنبه 28 فروردين 1397

خطیبی: تشکیل مجمع خیرین شهرستان ملارد برای حل آسیب های اجتماعی ضروری است.

(39)


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، خطیبی فرماندار شهرستان ملارد در نخستین جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان با اشاره به آسیب های اجتماعی موجود در ملارد گفت:

يکشنبه 26 فروردين 1397

تاکید خطیبی بر افزایش کارائی و تقویت انگیزه کارکنان در سالجاری

(40)

به گزارش روابط عمومی شهرستان ملارد، خطیبی فرماندار شهرستان ملارد در جمع معاونین، بخشداران و روسای ادارات این فرمانداری در سخنانی با تاکید بر ارائه راهکارهای عملیاتی و اجرائی در حمایت از کالای ایرانی، ضرورت تقویت انگیزه در کارکنان و ایجاد چابکی در انجام شرح وظایف کارمندان خبرداد و گفت:

يکشنبه 26 فروردين 1397

همایش بزرگداشت روز جانباز در ملارد برگزار می شود

(63)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، بر اساس تصمیم اعضای شورای مشورتی فرماندار در امور ایثارگران شهرستان ملارد ، همزمان با ولادت علمدار کربلا حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز، همایش بزرگداشت روز جانباز با هدف تجلیل از مقام این دلیرمردان در دوم شعبان در شهرستان ملارد برگزار می شود.

پنجشنبه 23 فروردين 1397

فرماندار ملارد: بالابردن احساس امنیت در جامعه بسیار مهم تر از وجود امنیت است.

(40)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، خطیبی فرماندار شهرستان ملارد در دیدار با فرمانده انتظامی، روسای کلانتری و دیگر عوامل انتظامی این شهرستان، با تبریک سال جدید و قدردانی از زحمات پلیس در برقراری امنیت در ایام نوروزگفت: نیروی انتظامی تمام تلاش خود را برای تامین و تقویت امنیت در جامعه به کار می گیرد، ولی بدون تردید امنیت کامل و پایدار تنها با حضور و مشارکت فعال مردم در این حوزه محقق خواهد شد.

سه شنبه 21 فروردين 1397

خطیبی :رونق بازارهای داخلی با حمایت از کالای ایرانی

(62)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، خطیبی فرماندار شهرستان ملارد در اولین جلسه شورای اداری شهرستان در سالجاری ضمن تبریک سال نو و ماه رجب تلاش برای عملیاتی نمودن شعار سال از سوی مدیران شهرستان را خواستار شد.

چهارشنبه 15 فروردين 1397

اولین جلسه شورای اداری شهرستان ملارد همراه با دیدار نوروزی مسئولان این شهرستان+(گزارش تصویری)

(99)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، اولین جلسه شورای اداری شهرستان ملارد همراه با دیدار نوروزی خطیبی فرماندار شهرستان ملارد، امامان جمعه ملارد و صفادشت و نماینده مردم شهرستانهای ملارد،شهریار و قدس در مجلس شورای اسلامی با مدیران و روسای دستگاه های اجرائی ونهادهای دولتی و غیر دولتی این شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

چهارشنبه 15 فروردين 1397

پیام نوروزی فرماندار شهرستان ملارد

(149)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد: خطیبی فرماندار شهرستان ملارد با صدور پیامی فرارسیدن نوروز باستانی 1397 را به عموم مردم شریف و عزیز ایران اسلامی خصوصا مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان ملارد تبریک گفت.

دوشنبه 28 اسفند 1396

مانور اعلام آمادگی دستگاه های امدادی و خدماتی شهرستان ملارد اجرا شد

(71)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، مانور اعلام آمادگی دستگاه های امدادی و خدماتی با حضور اکیپ های امدادی اعم از جمله جمعیت هلال احمر، نیروی انتظامی، شبکه بهداشت و درمان، شهرداری های تابعه، آتش نشانی، اداره راه و شهرسازی، راهداری، اورژانس، پلیس راه و سایر دستگاه های خدمت رسان در بلوار الغدیر مارلیک به سمت بلوار رسول اکرم(ص) شهر ملارد برگزار شد.

دوشنبه 28 اسفند 1396