En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری در جمع اعضای شورای اسلامی شهر ملارد : خیر عمومی را بر نفع شخصی ترجیح دهید .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد مجتبی شاهقلیان در نشست صمیمی با اعضای شورای اسلامی شهر ملارد در یادآوری برخی وظایف شوراها ، تصویب بودجه سالیانه و نظارت بر حسن اجرای آنها را از مهم ترین وظایف شوراها بعد از انتخاب شهردار دانست و گفت : ...
شنبه 22 شهريور 1393

فرماندار ملارد و معاونین در جمع اعضای شورای اسلامی شهر ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، داود کرمی فرماندار شهرستان ملارد بهمراه معاونین و بخشدار مرکزی این شهرستان ، در جلسه اعضای شورای اسلامی شهر ملارد حاضر و پیرامون مدیریت شهری ، ارتقاء رفاه و معیشت و بهبود کیفیت خدمات رسانی به شهروندان ملاردی به بحث و گفتگو پرداختند .
شنبه 22 شهريور 1393

تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، در راستای اجرای قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها که بر اساس آن احداث هر گونه بنای غیرمجاز در اراضی کشاورزی ممنوع اعلام شده است ، هشت بنای غیر مجاز ساخته شده در اراضی کشاورزی بخش صفادشت این شهرستان تخریب شد .
چهارشنبه 19 شهريور 1393

تشکیل جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، سومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در سال جاری به ریاست شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و با حضور اعضاء در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد . شاهقلیان در این جلسه با تاکید بر برگزاری منظم این جلسات ، اتخاذ تصمیمات کاربردی و قاطع در مبارزه با این بلای خانمان سوز و به دنبال آن کاهش اثرات مخرب آن در جامعه و خانواده ها را خواستار شد .
چهارشنبه 19 شهريور 1393

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ملارد: جنگ تحمیلی در زمان خود متعلق به همه مردم ایران بود .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد: مجتبی شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ملارد در جلسه برنامه ریزی برگزاری مراسم هفته مقدس ضمن عرض تبریک میلاد با سعادت امام رئوف امام رضا (ع) ، اشاره به رشادتهای رزمندگان هشت سال دفاع مقدس داشته و آماده سازی و آشنائی نسلهای جوان جامعه را با فداکاری شهدای والامقام و پیروی از رهنمودهای مقام عظمای ولایت ضروری دانست.
سه شنبه 18 شهريور 1393

ملاقات مردمی این هفته فرماندار شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد، طبق روال سه شنبه هر هفته برنامه ملاقات مردمی کرمی فرماندار شهرستان ملارد امروز نیز در محل فرمانداری برگزار شد.
سه شنبه 18 شهريور 1393

افتتاح درمانگاه و کتابخانه شرکت اورند پلاست شهر صفادشت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، همزمان با خجسته ایام دهه کرامت و ولادت امام رضا (ع) ، درمانگاه و کتابخانه ساخته شده توسط شرکت اورند پلاست با حضور فرماندار ، معاونین فرماندار ، بخشدار و شهردار صفادشت و مدیران این شرکت در محله حصارطهماسب شهر صفادشت به بهره برداری رسید .
سه شنبه 18 شهريور 1393

فرماندار ملارد درجمع شعرای بخش صفادشت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، داود کرمی فرماندار شهرستان ملارد در جمع شعرای بخش صفادشت حاضر ، ضمن استماع منتخبی از سروده های حاضرین ، با آنها دیدار و گفتگو کرد . کرمی ضمن ابراز خرسندی از حضور در چنین محافلی ...
سه شنبه 18 شهريور 1393

جلسه کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد، اولین جلسه کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی شهرستان ملارد در سال جاری به ریاست سلیمانی راد معاون برنامه ریزی واداری مالی فرمانداری و با حضور اعضای کارگروه و همچنین چندتن از مدیران صنایع بخش خصوصی این شهرستان تشکیل شد.
سه شنبه 18 شهريور 1393

جمع آوری بیش از 5 میلیارد ریال زکات در نیمه اول امسال در شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد، مدیر كمیته امداد شهرستان ملارد در این باره گفت :از ابتدای سال جاری تا كنون بیش از 5 میلیارد ریال زكات در شهرستان ملارد جمع آوری شده است. راجی از برگزاری دومین همایش زكات با حضور اعضای شورای زكات كمیته امداد استان تهران، شهرستان ملارد ، مؤدیان و كشاورزان در فرهنگسرای صفادشت این شهرستان خبر داد که در آن از مؤدیان و مروجین برتر با اهداء تندیس و جایزه قدردانی به عمل آمده است.
يکشنبه 16 شهريور 1393