En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

فرماندار ملارد : در فرهنگ اسلامی شهادت یک هنر وافتخار است نه یک حادثه تراژیک

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، داود کرمی فرماندار شهرستان ملارد در جوار گلزار شهدای شهر ملارد و در جمع خانواده معظم شهداء و مسئولان این شهرستان ، ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی ، این شهیدان را اسناد جاویدان و ماندگار انقلاب اسلامی دانست و گفت :
يکشنبه 6 مهر 1393

تاکید معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ملارد بر ضرورت تلفیق دیدگاه مردم ، مسئولان و کارشناسان در اولویت بندی مسائل اجتماعی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، مجتبی شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان ملارد در نشست کارگروه تخصصی اجتماعی فرهنگی این شهرستان که با حضور اعضای این کارگروه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد در سخنانی با اشاره به جایگاه این کارگروه ، آن را ساختاری عنوان کرد که مهم ترین مسائل اجتماعی و فرهنگی را در نظام اداری این شهرستان، کنکاش ، سیاست گذاری و اولویت بندی می کند .
يکشنبه 6 مهر 1393

افتتاح مدرسه 14 کلاسه خیرساز در شهر ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد،در پنجمین روز از آغاز سال تحصیلی جدید مدرسه 14 کلاسه به نام خیر مدرسه ساز علاقه بند در شهر ملارد افتتاح گردید.
يکشنبه 6 مهر 1393

آغاز سرشماری عمومی کشاورزی در شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، همزمان با سراسر کشور ، کار سرشماری امسال عمومی کشاورزی در سطح روستاهای بخش مرکزی و صفادشت این شهرستان توسط شش آمارگیر آموزش دیده آغاز شد .
شنبه 5 مهر 1393

یادواره 66 شهید والا مقام بخش صفادشت شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد، همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس یادواره 66 شهید والامقام بخش صفادشت شهرستان ملارد با حضور اقشار مختلف مردم ، ایثارگران ، بسیجیان و خانواده معظم شهداء در مصلی نماز جمعه این بخش برگزار شد.
شنبه 5 مهر 1393

گلباران مزار مطهر شهدای شهرستان ملارد در هفته دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، همزمان با هفته دفاع مقدس مزار مطهرشهدای هشت سال جنگ تحمیلی شهرستان ملارد در جوار امامزادگان بی بی سکینه (س) ، ابراهیم (ع) ، قاسم (ع) و شاهزاده حمزه (ع) توسط مردم قدر شناس و انقلابی و با حضور مسئولان این شهرستان عطرافشانی و گلباران شد .
شنبه 5 مهر 1393

دیدار اعضای شورای اسلامی بخش ملارد با فرماندار این شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد، در ادامه ملاقات های مردمی،کرمی فرماندار ملارد با اعضای شورای بخش دیدار و گفتگو کرد.
چهارشنبه 2 مهر 1393

دیداراعضای شورای اسلامی روستا های حصار شالپوش وصالح آباد با فرماندار ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، درادامه ملاقات های مردمی داودکرمی فرماندار ملارد با اعضای شورای اسلامی و دهیاری روستاهای حصار شالپوش وصالح آباد از توابع بخش مرکزی این شهرستان دیدارکرد.
چهارشنبه 2 مهر 1393

دیدار فرماندار شهرستان ملارد با خانواده شهید میرزاخانی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد،کرمی فرماندار ملارد در دومین روز هفته دفاع مقدس ضمن تقدیم احترام به مقام شامخ شهداء انقلاب اسلامی و هشت سال جنگ تحمیلی از مادر و برادر شهید میرزاخانی تقدیر و با آنها دیدار و گفتگو کرد.
چهارشنبه 2 مهر 1393

جلسه هماهنگی اجرای طرح سرشماری کشاورزی در بخش مرکزی شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، بمنظور آشنائی روسای شوراها و دهیاران بخش مرکزی این شهرستان با نحوه اجرای طرح سرشماری عمومی کشاورزی امسال ، جلسه هماهنگی اجرای این طرح با حضور بخشدار مرکزی ، رئیس اداره جهاد کشاورزی ، مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی و مسئول آموزش آمارگیران در سالن جلسات شورای بخش مرکزی برگزار شد .
چهارشنبه 2 مهر 1393