En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

بازدید معاون سیاسی فرمانداری شهرستان ملارد از مرکز نگهداری معتادان اخوان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد،شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری به همراه روسای ادارات بازرسی،اجتماعی و نمایندگان ادارات بهزیستی وشبکه بهداشت ودرمان از محل نگهداری معتادان اخوان این شهرستان بازدید بعمل آورده و از نزدیک مسائل و مشکلات آنان را مورد بررسی قرار داد.
دوشنبه 12 خرداد 1393

بازدید فرماندار ملارد از یکی از واحدهای تولیدی صنعتی این شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، داود کرمی فرماندار شهرستان ملارد در بازدید از یکی از واحدهای فعال و موفق تولیدی صنعتی این شهرستان واقع در بخش مرکزی ، توسعه شهرستان ملارد در ابعاد صنعتی ، تولیدی و فرهنگی را از دغدغه های اصلی مسئولان آن برشمرد و گفت : همه برای این منظور تلاش کرده و از بخش های تولیدی که در این راستا قدم بردارند حمایت خواهیم کرد .
دوشنبه 12 خرداد 1393

دیدار فرماندار شهرستان ملارد با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، همزمان با سالروز ولادت باسعادت سید و سالار شهیدان اباعبداله الحسین (ع) و گرامیداشت روز پاسدار ، داود کرمی فرماندار شهرستان ملارد بهمراه بخشداران مرکزی و صفادشت با حضور در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ملارد ، با فرمانده و پرسنل این ناحیه دیدار و گفتگو کرد .
يکشنبه 11 خرداد 1393

فرماندار شهرستان ملارد ویژه برنامه های این شهرستان در سالگرد ارتحال امام (ره ) را تشریح کرد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، داود کرمی با اعلام ویژه برنامه های تدارک دیده شده برای برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره ) در شهرستان ملارد ، از عموم مردم انقلابی و ولایتمدار این شهرستان دعوت کرد تا با حضور در این برنامه ها ، ضمن ادای احترام به مقام رفیع و ملکوتی امام راحل (ره) ، بار دیگر با آرمان های بلند آن رهبر فقید تجدید بیعت نمایند .
پنجشنبه 8 خرداد 1393

تشکیل جلسه کارگروه کنترل جمعیت حیوانات ناقل بیماری به انسان شهرستان ملارد

به منظور کنترل جمعیت حیوانات ناقل بیماری به انسان و تاثیر آن در ارتقاء سطح بهداشت عمومی ، جلسه شهرستانی این کارگروه در فرمانداری برگزار و تکالیف دستگاهها در این باره برای هر کدام از آنان بازگو شد . در این جلسه که به ریاست معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان ملارد برگزار شد ، شیوه نامه و دستورالعمل این کارگروه در جلوگیری و کنترل شیوع بیماریهای مشترک انسان و دام از جمله هاری ، قرائت و بر برگزاری جلسات مستمر آن تاکید شد .
پنجشنبه 8 خرداد 1393

طرح نمای زیبای جوانی در شهرستان ملارد برگزارگردید .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد،اولین طرح نمای زیبای جوانی باحضور معاون سیاسی انتظامی فرماندار،دکتر سیاح مدرس حوزه و دانشگاه و رابطین بانوان روستاها، مشاورین بانوان ادارات، مربیان و معاونین پرورشی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
پنجشنبه 8 خرداد 1393

جلسه شورای تخصصی سلامت وامنیت غذایی شهرستان ملارد برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد، اولین جلسه شورای تخصصی سلامت وامنیت غذایی شهرستان ملارد در سال جاری به ریاست مجتبی شاهقلیان معاون سیاسی ،انتظامی فرمانداری ملارد و با حضور اعضاء در محل فرمانداری برگزار گردید .
يکشنبه 4 خرداد 1393

اهتزاز پرچم بزرگ میهن عزیزمان در شهر ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد، همزمان با سالروز فتح خرمشهر روز مقاومت ، ایثار و پیروزی ، پرچم بزرگ کشور عزیزمان ایران در ارتفاع 63 متری در ابتدای بلوار الغدیر شهر ملارد به اهتزار درآمد .
شنبه 3 خرداد 1393

برپائی شب شعر سالروز آزادی خرمشهردر شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، بمناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر ، مراسم شب شعر با حضور جمعی از اهالی هنر و انجمن شعر و ادب شهرستان ملارد ، ایثارگران و مسئولان شهرستانی در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد .
شنبه 3 خرداد 1393

نشست فرماندار ملارد با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی خوشنام و قلعه فرامرز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، در ادامه سلسله نشست های داود کرمی فرماندار این شهرستان با اعضای شوراهای اسلامی روستاها ، صبح امروز اعضای شورای اسلامی و دهیاران روستاهای خوشنام و قلعه فرامرز بخش مرکزی شهرستان ملارد در دیدار جداگانه با فرماندار ، از مشکلات و خواسته های اهالی این دو روستا گفتند .
پنجشنبه 1 خرداد 1393