En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

مجمع خیرین حمایت از زندانیان شهرستان ملارد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد، مجمع خیرین حمایت از زندانیان شهرستان ملارد با حضور کرمی فرماندار، حجت الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ، دادستان، رئیس دادگستری، روسای ادارات و خیرین در محل تالار میلاد نور این شهرستان برگزار گردید.
پنجشنبه 1 خرداد 1393

دیدار فرماندار شهرستان ملارد با فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد،کرمی فرماندار شهرستان ملارد به همراه معاون سیاسی انتظامی، بخشداری مرکزی و رئیس اداره بازرسی این فرمانداری با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دیدارکرد.
پنجشنبه 1 خرداد 1393

دیدار فرماندار ملارد بامدیر جدید آموزش وپرورش این شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، داود کرمی فرماندار شهرستان ملارد به همراه معاون سیاسی انتظامی ،بخشداری مرکزی و رئیس اداره بازرسی این فرمانداری با مدیر جدید اداره آموزش و پرورش شهرستان ملارد دیدارکرد .
پنجشنبه 1 خرداد 1393

برنامه ملاقات مردمی این هفته فرماندار شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، برنامه ملاقات مردمی داودکرمی فرماندار شهرستان ملارد از ساعات اولیه کاری اداری امروز درمحل فرمانداری برگزارشد.
سه شنبه 30 ارديبهشت 1393

جلسه کمیته برنامه ریزی فرمانداری شهرستان ملارد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد، جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان ملارد با هدف بررسی اعتبارات تخصیصی تملک دارائی سال 93 این شهرستان برگزار و نحوه توزیع آنها مورد بحث و بررسی قرار گرفت . این جلسه به ریاست کرمی فرماندار ملارد و با حضور حجت الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان، قائمی مدیرکل برنامه ریزی و بودجه استانداری تهران، مدیر کل سازمان میراث فرهنگی وگردشگری استان تهران، معاون برنامه ریزی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، معاونین فرماندار ، شهرداران ،روسای شوراهای شهر ها و بخشها و ادارات و دستگاههای این شهرستان برگزار شد.
سه شنبه 30 ارديبهشت 1393

دومین جلسه ستاد برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) و سالروز آزادسازی خرمشهر شهرستان ملارد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، در این جلسه که به ریاست داود کرمی فرماندار و با حضور اعضاء در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد ، هر کدام از مسئولان کمیته های زیر مجموعه این ستاد ، گزارشی از برنامه ها و اقدامات پیشنهادی خود برای برگزاری هر چه باشکوهتر این دو مراسم در سطح شهرها ، روستاها و ادارات شهرستان ملارد ارائه نمودند .
شنبه 27 ارديبهشت 1393

فرماندار ملارد در جمع معتکفین مسجد خاتم الانبیاء (ص) این شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، همزمان با ایام البیض و مطابق با سنت هرساله ، هفت مسجد در روستاها و شهرهای این شهرستان ، میزبان معتکفین خداجوی می باشند که در مجموع بیش از 1300 نفر در این آئین معنوی حضور دارند . داود کرمی فرماندار شهرستان ملارد ظهر امروز ...
پنجشنبه 25 ارديبهشت 1393

فرماندار ملارد : تاکید بر کرامت انسانی ، مهم ترین رویکرد جمعیت هلال احمر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، فرماندار شهرستان ملارد در همایش سراسری داوطلبان جمعیت هلال احمر این شهرستان ، رویکرد انسانی و بشردوستانه این جمعیت با تاکید بر حفظ کرامت انسانها را باعث بقا و ماندگاری آن گفت : این جمعیت با گذشت حدود 90 سال از راه اندازی آن همواره در اهداف ، وظایف و ماموریت های خود از نگاه نژادی ، قومی و مذهبی به دور بوده و بر همین اساس توانسته خدمات ارزشمند و جاودانه ای ارائه نماید .
پنجشنبه 25 ارديبهشت 1393

نسشت فرماندار شهرستان ملارد با مدیر کل تامین اجتماعی شهرستانهای استان تهران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، کرمی فرماندار شهرستان ملارد در نشستی با مدیر کل تامین اجتماعی شهرستانهای استان تهران در خصوص انتصاب مدیر شعبه تامین اجتماعی در این شهرستان گفت:
پنجشنبه 25 ارديبهشت 1393

تجلیل از پرسنل فرمانداری به مناسبت میلاد حضرت علی (ع)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد، داودکرمی فرماندار شهرستان ملارد به مناسبت سیزدهم رجب مصادف با میلاد با سعادت امیر مومنان حضرت علی (ع) و بزرگداشت مقام پدر از پرسنل شاغل در این فرمانداری و بخشداری های تابعه تجلیل کرد.
پنجشنبه 25 ارديبهشت 1393