En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

توکلی کجانی: روستاها عامل اصلی توسعه کشور هستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد در نشست صمیمی با اهالی روستای مهرآذین این شهرستان که با حضور حجت الاسلام حسینی امام جمعه، محمودی نماینده مردم شهرستانهای ملارد، شهریار و قدس در مجلس شورای اسلامی، جمعی از روسای دستگاه های اجرایی برگزار گردید،گفت:
دوشنبه 17 دي 1397

عیادت توکلی کجانی از امام جماعت مسجد جامع شهر ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد به همراه انصاری بخشدار صفادشت به عیادت حاج آقای عقیلی امام جماعت مسجد جامع شهر ملارد رفتند. حاج آقای عقیلی از روحانیون برجسته و متعمد شهر ملارد مدتی است در بستر بیماری به سر می برد.
دوشنبه 17 دي 1397

فرماندار ملارد : مشارکت بانوان در سطح جامعه نقش موثری در کاهش آسیب های اجتماعی دارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد،توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد در جمع اعضای کارگروه امور بانوان و خانواده این شهرستان که با حضو روسای ادارات برگزارشد، با اشاره به نقش بانوان در جامعه، گفت: زنان توانمند در توسعه هر جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی نقش بسزایی دارند.
دوشنبه 17 دي 1397

محسنی بندپی استاندار تهران پاسخگوی مردم از طریق سامانه ۱۱۱

محسنی بندپی استاندار تهران سه شنبه 18 دی ماه از طریق سامانه پاسخگویی دولت و مردم (تلفن ۱۱۱) پاسخگوی سوالات و درخواست های مردم استان تهران است.
يکشنبه 16 دي 1397

آغاز ایمن سازی و تامین روشنائی جاده چیتگر در محدوده شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، با شروع هرس درختان و نصب علائم ترافیکی هشداردهنده و همچنین آماده شدن طرح مطالعاتی تامین روشنائی محور چیتگر، ایمن سازی این محور حد فاصل چهارراه قبچاق تا گلزار شهدای شهر ملارد آغاز گردید.
يکشنبه 16 دي 1397

حضور فرماندار شهرستان ملارد در برنامه تهران 20

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد با حضور در برنامه تهران 20 شبکه پنج صدا و سیما از طریق این رسانه با شهروندان این شهرستان گفتگو کرد.
يکشنبه 16 دي 1397

ملاقات مردمی مسئولان شهرستان ملارد با اهالی روستای مهر آذین

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، در ادامه برنامه ملاقات های مردمی مسئولان شهرستان ملارد، توکلی کجانی فرماندار، حسینی نوری امام جمعه شهرستان، محمودی نماینده مجلس، معاونین فرمانداری، بخشدار مرکزی و جمعی از روسای ادارات و نهادهای دولتی شهرستان ملارد با حضور در مسجد روستای مهر آذین با اهالی این روستا دیدار و از نزدیک با مسائل، مشکلات و خواسته های آنان آشنا شدند.
يکشنبه 16 دي 1397

تهیه بانک اطلاعاتی از نویسندگان شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، بمنظور شناسائی و بهره مندی از تجارب نویسندگان بومی شهرستان ملارد، بانک اطلاعاتی این نویسندگان تهیه و جمع آوری می گردد.
يکشنبه 16 دي 1397

نشست صمیمی فرماندار شهرستان ملارد با بیش از یکصد جوان این شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد در نخستین نشست اعضای شورای مشورتی جوانان این شهرستان، با حضور در جمع قریب به یکصد نفر از این جوانان ضمن دیدار و گفتگوی صمیمی و دوسویه، از نزدیک و بطور مستقیم با نقطه نظرات و دیدگاههای آنان در حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی آشنا شد.
شنبه 15 دي 1397

نشست صمیمی فرماندار شهرستان ملارد با جوانان شهرستان ملارد ( گزارش تصویری)

.
شنبه 15 دي 1397