En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

هفت بهله سارگپه در ملارد رهاسازی شد

هفت بهله سارگپه در ملارد رهاسازی شد رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملارد گفت: هفت بهله سارگپه شکار ممنوع در این شهرستان رهاسازی شد.
سه شنبه 21 اسفند 1397

آغازبکار نمایشگاه بهاره در شهرستان ملارد

آغازبکار نمایشگاه بهاره در شهرستان ملارد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد ، نمایشگاه بهاره امسال شهرستان ملارد با 120 غرفه و بمنظورعرضه مایحتاج عمومی مردم در روزهای پایانی سال آغاز بکار کرد.
سه شنبه 21 اسفند 1397

کاشت 5هزار اصله نهال در شهرستان ملارد

کاشت 5هزار اصله نهال در شهرستان ملارد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، همزمان با هفته منابع طبیعی، 5 هزار اصله نهال در مرکز دفن زباله غرب استان تهران کاشته شد.
سه شنبه 21 اسفند 1397

تمهیدات مدیریت بحران شهرستان ملارد برای چهارشنبه آخرسال

تمهیدات مدیریت بحران شهرستان ملارد برای چهارشنبه آخرسال به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد، در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ملارد که به ریاست توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد برگزار گردید، از دستگاههای امدادی و اورژانسی سطح شهرستان خواسته شد تا تدابیر و آمادگی لازم برای سوانح احتمالی در روز چهارشنبه آخر سال را داشته باشند.
سه شنبه 21 اسفند 1397

گزارش تصویری مراسم کاشت نهال توسط مسئولین شهرستان ملارد

گزارش تصویری مراسم کاشت نهال توسط مسئولین شهرستان ملارد ...
سه شنبه 21 اسفند 1397

طرح بسیج سلامت نوروزی در ملارد آغاز شد

طرح بسیج سلامت نوروزی در ملارد آغاز شد مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ملارد از آغاز طرح بسیج سلامت نوروزی در این شهرستان خبر داد.
سه شنبه 21 اسفند 1397

اجرای پروژه های مدارس خیرساز در ملارد از سال آینده

اجرای پروژه های مدارس خیرساز در ملارد از سال آینده مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد از اجرای پروژه های مدارس خیرساز در این شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده این پروژه های خیرساز از سال آینده آغاز می شود.
سه شنبه 21 اسفند 1397

میز خدمت در نماز جمعه شهرستان ملارد برپا شد

میز خدمت در نماز جمعه شهرستان ملارد برپا شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد،به مناسبت 22 اسفند سالروز بزرگداشت شهدا میز خدمت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ملارد در نماز جمعه این شهرستان برگزار شد.
سه شنبه 21 اسفند 1397

9 هزار دانش آموز زیرپوشش طرح همیار معلم قرار گرفتند

9 هزار دانش آموز زیرپوشش طرح همیار معلم قرار گرفتند  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، رضایی فر مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملاردبا اشاره به اجرای طرح همیار معلم در مدارس این شهرستان گفت: طرح همیار معلم با هدف بهره‌گیری از توانمندی تحصیلی دانش‌آموزان ممتاز اجرایی شده است؛ با اجرای این طرح 9 هزار و 200 نفر از دانش‌آموزان زیرپوشش قرار گرفتند.
سه شنبه 21 اسفند 1397

پلمب یک واحد نانوایی کم فروش در ملارد

 پلمب یک واحد نانوایی کم فروش در ملارد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، محمد فردوسی رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان ملارد در حاشیه نصب پارچه یک واحد کم فروش در این شهرستان اظهار داشت: یک واحد نان بربری که اقدام به کم فروشی می کرد توسط اکیپ های نظارتی مورد شناسایی قرار گرفت.
سه شنبه 21 اسفند 1397