En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

با تمام محدودیت های دوران تحریم پروژه های ورزشی به سر انجام رسید

به گزارش گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد به نقل از برنا، دکترمسعود سلطانی فر در مراسم افتتاح پروژه های عمرانی ورزشی در شهرستان ملارد گفت، امروز در شرایطی استادیوم فوتبال شهرستان ملارد و دو سالن ورزشی که با همت شهرداری و دهیاری و بخشداری و اعتبارات اداره کل ورزش و جوانان انجام شده است که شرایط تحریم ها بوده ایم.
سه شنبه 10 مهر 1397

گزارش تصویری افتتاح سه طرح ورزشی در شهرستان ملارد با حضور وزیر ورزش و جوانان

.
دوشنبه 9 مهر 1397

بزرگداشت روز جهانی سالمند در شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، مراسم بزرگداشت روز جهانی سالمند در شهرستان ملارد با حضور توکلی کجانی، سرپرست فرمانداری، جمعی از مسئولان و بازنشستگان در سالن شهید طحانی برگزار شد.
دوشنبه 9 مهر 1397

ادای احترام مسئولان شهرستان ملارد به خانواده های معظم شهداء

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، در ادامه برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان ملارد، توکلی کجانی، سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد به همراه محمودی نماینده مجلس شورای اسلامی، سلگی شهردار و مرزانی نائب رئیس شورای اسلامی شهر ملارد و عنبربیز رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با حضور در منزل شهیدان والامقام محمدرضا سخائی و محمود نسائی با خانواده آنان دیدار و گفتگو کردند.
دوشنبه 9 مهر 1397

توکلی کجانی: آتش نشانان نمونه ایثار و فداکاری هستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، همزمان با (7 مهر) روز بزگداشت آتش نشان و ایمنی، حسین توکلی کجانی، سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد در دیدار با مدیرعامل و کارکنان سازمان مرکزی آتش نشانی خیابان معلم سرآسیاب با تبریک فرارسیدن این روز و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشاندر سخنانی:
دوشنبه 9 مهر 1397

فاز نخست استادیوم ۵ هزار نفری شهرستان ملارد امروز افتتاح می‌شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد به نقل از تسنیم، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران از افتتاح فاز نخست استادیوم ۵ هزار نفری شهرستان ملارد عصر امروز با حضور وزیر ورزش و جوانان خبر داد.
دوشنبه 9 مهر 1397

پاسخگویی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران از طریق سامانه "سامد"

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران ، روز سه شنبه 10 مهرماه در سامانه سامد اداره کل بازرسی استانداری تهران پاسخگوی مردم است.
دوشنبه 9 مهر 1397

بازدید سرپرست فرمانداری از دو پروژه ورزشی شهر ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، حسین توکلی کجانی، سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد به همراه معاونت فنی و عمرانی فرمانداری ، شهردار ملارد و جمعی از مدیران این شهرستان از دو پروژه ورزشی در حال ساخت شهر ملارد بازدید بعمل آورد.
شنبه 7 مهر 1397

توکلی کجانی:دفاع مقدس ،انقلاب اسلامی ملت ایران را بیمه کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد ،حسین توکلی کجانی سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد عصر امروز در آئین غبارروبی و گلباران مزار مطهر شهدا در جمع خانواده معظم شهدا و ایثارگران شهر ملارد به تقارن هفته دفاع مقدس با ایام محرم اشاره کرده و گفت برنامه های متنوع و منسجمی که امسال به مناسبت هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان ملارد برگزار گردید رنگ و بوی خاصی داشت.
پنجشنبه 5 مهر 1397

در آخرین روز از هفته دفاع مقدس صورت گرفت،

دیدار مسئولان شهرستان ملارد با خانواده های معظم شهداء

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، حسین توکلی کجانی ، سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد به همراه حجت الاسلام حسینی نوری امام جمعه و دیگر مسئولان این شهرستان با تعدادی از خانواده های معظم شهیدان دیدار کردند.
پنجشنبه 5 مهر 1397