En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

برنامه ملاقات مردمی فرماندار شهرستان ملارد

برنامه ملاقات مردمی فرماندار شهرستان ملارد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، برنامه ملاقات مردمی توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد با شهروندان شریف این شهرستان برگزار شد.
سه شنبه 14 اسفند 1397

تشدید نظارت بر ساخت و سازهای شهرستان ملارد در ایام نوروز

تشدید نظارت بر ساخت و سازهای شهرستان ملارد در ایام نوروز به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، شامگاه دوشنبه ۱۳ بهمن، توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد در جمع اعضای ستاد ساماندهی، پیشگیری و مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز این شهرستان اظهار داشت: ایام نوروز فرصت مناسبی برای سودجویان بوده تا به ساخت و سازهای غیرمجاز بپردازند، بنابراین همه دستگاه های عضو این ستاد به ویژه جهاد کشاورزی، شهرداری ها، بخشداری ها و دهیاری ها موظف هستند، اقدامات لازم را برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز، افزایش گشت ها ونظارت و کنترل بیشتر بر روند ساخت و سازها در ایام نوروز انجام دهند.
سه شنبه 14 اسفند 1397

فرمانداری ملارد در زمینه مناسب‌سازی اماکن بیشترین امتیاز را کسب کر

فرمانداری ملارد در زمینه مناسب‌سازی اماکن بیشترین امتیاز را کسب کر به گزارش روابط عمومی شهرستان ملارد، بیات ‌نژاد مدیرکل بهزیستی استان تهران،در جلسه مناسب سازی استان در زمینه وضعیت مناسب‌سازی فرمانداری‌ها گفت: در بازدید از ساختمان‌های فرمانداری‌های شهرستان‌های استان بیشترین امتیاز راساختمان فرمانداری شهرستان ملارد کسب کرد ضمن اینکه در بازرسی از ادارات استان تهران ساختمان‌های مربوط به تأمین اجتماعی بیشترین امتیاز را به دست آوردند.
سه شنبه 14 اسفند 1397

تجلیل از مدال آوران شهرستان ملارد

تجلیل از مدال آوران شهرستان ملارد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، عصر دوشنبه 13 اسفند، طی مراسمی در سالن جلسات فرمانداری با حضور توکلی کجانی فرماندار شهرسان ملارد از مدال آوران ورزشکار این شهرستان با اهداء لوح تجلیل بعمل آمد.
دوشنبه 13 اسفند 1397

شورای ورزش شهرستان ملارد

شورای ورزش شهرستان ملارد به گرارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، چهارمین جلسه شورای ورزش شهرستان ملارد با هدف پیگیری مصوبات جلسه قبل و گزارش برنامه های انجام شده در سالجاری به ریاست توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد و با حضور اعضای این شورا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
دوشنبه 13 اسفند 1397

فرماندار ملارد: کتابخوانی، راهکار مهم کاهش آسیبهای اجتماعی است

فرماندار ملارد: کتابخوانی، راهکار مهم کاهش آسیبهای اجتماعی است به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد در جلسه انجمن کتابخانه های این شهرستان که با حضور حجت الاسلام حسینی نوری امام جمعه و سایر اعضای این انجمن برگزار شد گفت: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی علاوه بر تاثیرگذاری در رشد و توسعه جامعه از مهمترین راهکارهای کاهش آسیب های اجتماعی است.
دوشنبه 13 اسفند 1397

بررسی مسائل و مشکلات آب شرب تعدادی از روستاهای شهرستان ملارد

بررسی مسائل و مشکلات آب شرب تعدادی از روستاهای شهرستان ملارد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، صبح امروز جلسه بررسی مسائل و مشکلات آب شرب تعدادی از روستاهای بخش صفادشت به ریاست توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد و با حضور بخشدار، اعضای شورای بخش، دهیاران و روسای شوراهای اسلامی این روستاها در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
دوشنبه 13 اسفند 1397

فرماندار ملارد خبر داد: گشت های مشترک نظارت بر بازار شب عید در ملارد فعال شد

فرماندار ملارد خبر داد: گشت های مشترک نظارت بر بازار شب عید در ملارد فعال شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد جهت ارائه خدمات و عرضه مناسب محصولات مورد نیاز در سبد خرید شهروندان گفت: گشت های مشترک با حضور دستگاه‌های نظارتی فعال شده و از ایام پایانی سال و در نوروز سال ۹۸ به رصد فعالیت صنوف خدمات رسان به مردم خواهند پرداخت.
دوشنبه 13 اسفند 1397

شهرستان ملارد میزبان مسابقات کشوری کشتی با چوخه

شهرستان ملارد میزبان مسابقات کشوری کشتی با چوخه به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد ، مسابقات کشوری کشتی با چوخه با حضور بیش از یکصد کشتی گیر از سراسر کشور ، جمعه 17 اسفند ، به میزبانی شهرستان ملارد ، در سالن شهید ثمری این شهرستان برگزار میگردد .
يکشنبه 12 اسفند 1397

ملاقات مردمی فرماندار شهرستان ملارد

ملاقات مردمی فرماندار شهرستان ملارد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد ، توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد همانند سایر ملاقات های مردمی هفتگی ، از صبح امروز میزبان مراجعین به فرمانداری بوده و برای مرتفع نمودن درخواست ها و مشکلات آنان ، پیگیری های مورد نیاز را انجام و دستورات لازم برای حل و فصل آنها را صادر نمود .
يکشنبه 12 اسفند 1397