En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

تاکید فرماندار شهرستان ملارد بر ارتقاء سرمایه های اجتماعی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد در جمع اعضای کمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی و اخلاقی این شهرستان ، در سخنانی ضمن تشریح و تبیین بخشی از سرمایه های اجتماعی موجود در جامعه ، ارتقاء این سرمایه‌ها را یکی از عوامل موثر در کاهش آسیب های اجتماعی عنوان کرد.
شنبه 1 دي 1397

توکلی کجانی : مبارزه با پدیده شوم قاچاق کالا وظیفه‌‌ای همگانی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد در نهمین جلسه کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز این شهرستان در جمع اعضای این کمیسیون با اشاره به پیامدهای سوء قاچاق کالا گفت:
شنبه 1 دي 1397

برگزاری جلسه ستاد ساماندهی و پیشگیری از ساخت و ساز غیرمجاز شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، چهارمین جلسه ستاد ساماندهی و پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجار به ریاست توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
شنبه 1 دي 1397

مانور لحظه صفر در شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، به منظور ارزیابی میزان آمادگی و سرعت عمل دستگاه های عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ملارد، مانور لحظه صفر ساعت 12:55 ظهر امروز در این شهرستان برگزار گردید.
پنجشنبه 29 آذر 1397

سرکشی مسئولان شهرستان ملارد به خانواده شهدا و ایثارگران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد ، به روال هر پنجشنبه ظهر امروز توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد بهمراه فرمانده نیروی انتظامی ، قائم مقام فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ، شهردار ملارد ، رئیس بنیاد شهید و اداره آموزش و پرورش و جمعی دیگر از مسئولان این شهرستان با حضور در منزل دو خانواده معظم شهید و یک جانباز با آنان دیدار و گفتگو نمودند.
پنجشنبه 29 آذر 1397

ضرورت تامین فضای حمایتی، امن و آزاد برای پژوهشگران

حسین توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد، در همایش تجلیل از پژوهشگران برتر این شهرستان در سخنانی با اشاره به اهمیت و جایگاه پژوهش در کشورمان گفت: حدود 18 سال از تصویب هفته پژوهش توسط شورای فرهنگ عمومی می گذرد، علی رغم اینکه قبل از آن یک روز خاص در دانشگاه ها برنامه گرفته می شد و دفاتر پژوهش فعال می شد.
چهارشنبه 28 آذر 1397

تجلیل از پژوهشگران و ایده پردازان برتر شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، در مراسمی که به مناسبت هفته پژوهش و با حضور نائب رئیس کمیته المپیک، رئیس مرکز رشد دانشگاه فنی حرفه ای، مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، فرماندار شهرستان ملارد و جمعی از روسای ادارات، مراکز دانشگاهی، پژوهشگران، دانشجویان و دانش آموزان شهرستان ملارد در فرهنگسرای شهر صفادشت برگزار شد.
چهارشنبه 28 آذر 1397

تجلیل از پژوهشگران و ایده پردازان برتر شهرستان ملارد (گزارش تصویری)

.
سه شنبه 27 آذر 1397

فرماندارشهرستان ملارد تاکید کرد:

تقویت روحیه پاسخگوئی مسئولان ادارات به مردم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد در جمع اعضای ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی این شهرستان با گرامیداشت 26 آذر روز ملی حمل و نقل به دست اندرکاران و زحمتکشان این عرصه، ارتباط مناسب ادارات با مردم را ضروری دانست و گفت:
سه شنبه 27 آذر 1397

تجلیل از 40 پژوهشگر برترآموزش و پرورش شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، همایش گرامیداشت هفته پژوهش با هدف تجلیل از 40 نفر از فرهنگیان و دانش آموزان پژوهشگر و محقق شهرستان ملارد در سالن شهید طحانی برگزار شد.
سه شنبه 27 آذر 1397