En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

دیدار فرماندار ملارد با فرمانده سپاه ناحیه این شهرستان

دیدار فرماندار ملارد با فرمانده سپاه ناحیه این شهرستان به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، در اولین روز از هفته دفاع مقدس، توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد به همراه معاونین، بخشداران و روسای ادارات فرمانداری با حضور در سپاه ناحیه این شهرستان با سرهنگ جهانی نژاد فرمانده جدید این ناحیه دیدار کردند.
دوشنبه 1 مهر 1398

نشست اعضای شورای فرهنگی فرمانداری شهرستان ملارد

نشست اعضای شورای فرهنگی فرمانداری شهرستان ملارد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد ، در دومین نشست اعضای شورای فرهنگی فرمانداری شهرستان ملارد که به ریاست توکلی کجانی فرماندار این شهرستان برگزار شد ، نامه ها و دستورالعمل های ارسالی از سوی استانداری درباره حوزه فعالیت این شورا مطرح و مورد بررسی قرار گرفت .
دوشنبه 1 مهر 1398

پيام تبريك توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد به مناسبت آغاز سال تحصيلي

پيام تبريك توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد به مناسبت آغاز سال تحصيلي به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد در پیامی، آغاز سال تحصيلي جدید و بازگشايي مدارس را تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است:
دوشنبه 1 مهر 1398

‍ پيام تبريك مشترک فرماندار و امام جمعه شهرستان ملارد به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

‍ پيام تبريك مشترک فرماندار و امام جمعه شهرستان ملارد به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، توکلی کجانی فرماندار و حسینی نوری امام جمعه شهرستان ملارد در پیامی، هفته دفاع مقدس را تبریک گفتند. متن پیام بدین شرح است:
دوشنبه 1 مهر 1398

زنگ شكوفه ها در مدارس شهرستان ملارد نواخته شد

زنگ شكوفه ها در مدارس شهرستان ملارد نواخته شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، صبح امروز دانش آموزان كلاس اولی شهرستان ملارد همزمان با سراسر كشور با نواخته شدن زنگ شكوفه ها وارد دبستان شدند.
يکشنبه 31 شهريور 1398

دومین کارگروه اجتماعی ، فرهنگی ، سلامت و امنیت غذایی و زنان و خانواده شهرستان ملارد

دومین کارگروه اجتماعی ، فرهنگی ، سلامت و امنیت غذایی و زنان و خانواده شهرستان ملارد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد ، در دومین جلسه کارگروه اجتماعی فرهنگی سلامت و امنیت غذایی و زنان و خانواده شهرستان ملارد که به ریاست توکلی کجانی فرماندار این شهرستان با حضور سایر اعضا در سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد ، روسای سه گروه کاری بهداشت ، اجتماعی فرهنگی و بانوان و خانواده زیرمجموعه این کارگروه به ارائه گزارشی از جلسات برگزار شده و مصوبات و اقدامات انجام شده پرداختند.
يکشنبه 31 شهريور 1398

تشکیل جلسه شورای ورزش شهرستان ملارد

تشکیل جلسه شورای ورزش شهرستان ملارد به گرارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، دومین جلسه شورای ورزش شهرستان ملارد با هدف پیگیری مصوبات جلسه قبل و ارائه برنامه های در نظر گزفته شده در هفته تربیت بدنی به ریاست توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد و با حضور اعضای این شورا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
يکشنبه 31 شهريور 1398

دیدار فرماندار شهرستان ملارد با رئیس جهاد دانشگاهی واحد علامه طباطبایی

دیدار فرماندار شهرستان ملارد با رئیس جهاد دانشگاهی واحد علامه طباطبایی به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد ، رئیس جهاد دانشگاهی دانشگاه علامه طباطبایی به همراه معاون فرهنگی و معاون پارکها و مراکز رشد ، تجاری سازی ، فناوری و اشتغال این دانشگاه با حضور در دفتر فرماندار شهرستان ملارد با توکلی کجانی فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو نمودند .
يکشنبه 31 شهريور 1398

دومین جلسه کمیته مهارت آموزی در محیط کار واقعی شهرستان ملارد

دومین جلسه کمیته مهارت آموزی در محیط کار واقعی شهرستان ملارد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد ، دومین جلسه کمیته مهارت آموزی در محیط کار واقعی شهرستان ملارد صبح امروز به ریاست سعید مردانه معاون فنی عمرانی فرمانداری و با حضور سایر اعضای این کمیته تشکیل و آخرین اقدامات پیرامون مصوبات جلسه قبل مورد بحث و بررسی گرفت .
يکشنبه 31 شهريور 1398

محسنی بندپی: اعتبار بیمارستان ملارد تامین شده است

محسنی بندپی: اعتبار بیمارستان ملارد تامین شده است استاندار تهران با اشاره به اهمیت توجه به سرانه های بهداشتی از تامین اعتبار صد درصدی بیمارستان های قدس و ملارد خبر داد.
شنبه 30 شهريور 1398