En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

نشست رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران با فرماندار ملارد

نشست رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران با فرماندار ملارد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، در نشستی با حضور توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد با کوهپایه زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران آخرین اقدامات صورت گرفته برای تکمیل و تجهیز بیمارستان 162 تختخوابی ملارد و بهره برداری از ساختمان درمانگاه شهید فهمیده مورد بررسی قرار گرفت.
پنجشنبه 27 تير 1398

جلسه هماهنگی اجرای طرح تاک ( رشد و تکامل همه جانبه ابتدائی کودک) در شهرستان ملارد

جلسه هماهنگی اجرای طرح تاک ( رشد و تکامل همه جانبه ابتدائی کودک) در شهرستان ملارد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، در راستای اجرای طرح تاک ( رشد و تکامل همه جانبه ابتدائی کودک) بصورت پیشگام در شهرستان ملارد ، جلسه هماهنگی برگزاری این طرح به ریاست توکلی کجانی فرماندار این شهرستان و با حضور معاون سازمان بهزیستی کشور ، مدیرکل سلامت جمعیت خانواده مدارس وزارت بهداشت و درمان پزشکی ، رئیس پژوهشکده پیشگیری از آسیب های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از روسای زیر مجموعه این دستگاهها و مدیران شهرستانی تشکیل گردید .
پنجشنبه 27 تير 1398

تشکیل نخستین جلسه کمیته راهبری جامعه ایمن در شهرستان ملارد

تشکیل نخستین جلسه کمیته راهبری جامعه ایمن در شهرستان ملارد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد،نخستین جلسه کمیته راهبری جامعه ایمن در شهرستان ملارد به ریاست توکلی کجانی فرماندار این شهرستان و با حضوررئیس مرکز تحقیقات بهداشت کار وزارت بهداشت، معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی ایران و کارشناسان سازمان جهانی بهداشت برگزار گردید. بر اساس این گزارش در این جلسه راهکارهای اجرائی شدن طرح شهر سالم و جامعه ایمن مورد یحث و بررسی قرارگفت.
پنجشنبه 27 تير 1398

دیدار فرماندار شهرستان ملارد با دو خانواده معظم شهید و یک جانباز

دیدار فرماندار شهرستان ملارد با دو خانواده معظم شهید و یک جانباز به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، طبق روال پنج شنبه هر هفته، توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد به همراه جمعی از مسئولان این شهرستان با خانواده شهیدان عباس فرنگی نسب و غلامرضا آرزومند و جانباز سرافراز باقرمهری دیدار کردند.
پنجشنبه 27 تير 1398

مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآنی شهرستان ملارد

مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآنی شهرستان ملارد به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد ، این مراسم که با حضور حجت الا سلام حسینی نوری امام جمعه ملارد ، حجت الا سلام شجاع رئیس تبلیغات اسلامی و علیرضا رئیس اوژن رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد برگزار شد از برگزیدگان مسابقات قرانی شهرستان ملارد در رشته های قرائت و حفظ زیر 15 و بالای 15 سال ویژه برادران و خواهران با اهدای لوح سپاس تجلیل شد .
پنجشنبه 27 تير 1398

صدور حکم قضایی متفاوت در شهرستان ملارد

 صدور حکم قضایی متفاوت در شهرستان ملارد به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان ملارد ، راننده متخلفی که اقدام به حمل فرآورده های خام دامی تازه به صورت غیر بهداشتی و با ماشین فاقد سردخانه می کرد توسط کارشناسان بخش بهداشت این اداره شناسایی ، محموله وی توقیف و جهت طی مراحل قانونی به مراجع محترم قضایی معرفی شد.
چهارشنبه 26 تير 1398

تاکید فرماندار شهرستان ملارد بر ضرورت نقش آفرینی شوراها

تاکید فرماندار شهرستان ملارد بر ضرورت نقش آفرینی شوراها به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد ، توکلی کجانی در نشست هم اندیشی مسئولان شهرستان ملارد با اعضای شورای اسلامی استان تهران که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد با اشاره به نقش و جایگاه شوراها در تصمیم گیری ها و لزوم همراهی با دستگاههای دولتی در پیشبرد اهداف گفت شوراهای اسلامی به ویژه شورای استان باید به سمت و سویی پیش رود که قابلیت‌های استان و هر منطقه را شناسایی نموده و بر اساس آن بتواند قانونی در مجلس مصوب نماید تا نگاه مدیران را نسبت به شهرستان‌های خود تغییر دهد.
چهارشنبه 26 تير 1398

فراخوان انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان ملارد

فراخوان انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان ملارد روابط عمومی اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ملارد ، طی فراخوانی از افرادی که مایل به عضویت در هیات مدیره و بازرسی انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان این شهرستان می باشند خواست تا 29 ماه جاری به این اداره مراجعه نمایند . در این اطلاعیه آمده است :
سه شنبه 25 تير 1398

بخشدار صفادشت : واحدهای دامداری و مرغداری غیر مجاز تعیین تکلیف می شوند.

بخشدار صفادشت : واحدهای دامداری و مرغداری غیر مجاز تعیین تکلیف می شوند. به گزارش روابط عمومی بخشداری صفادشت ، جلسه ای به منظور تعیین تکلیف دامداریها و مرغداریهای غیر مجاز بخش صفادشت شهرستان ملارد به ریاست انصاری بخشدار و با حضور معاون خدمات شهری شهرداری صفادشت ، رؤسای ادارات تابعه و دهیاران بخش در سالن جلسات بخشداری برگزار گردید.
سه شنبه 25 تير 1398

جلسه هم اندیشی برای رفع مشکلات بیمه کارگران تامین اجتماعی در شهرستان ملارد

جلسه هم اندیشی برای رفع مشکلات بیمه کارگران تامین اجتماعی در شهرستان ملارد به گزارش روابط عمومی اداره صنعت معدن تجارت ملارد ، با عنایت به مصوبه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ملارد ، موضوع رفع مشکلات بیمه گزاران تامین اجتماعی در جلسه ای با مشارکت اداره صمت ، اداره تامین اجتماعی و اداره کار ، تعاون و رفاه اجتماعی این شهرستان مطرح و در دستور کار قرار گرفت .
سه شنبه 25 تير 1398