En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

دیدار مسئولان شهرستان ملارد با دختر روشندل قالی باف

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، بمناسبت روز جهانی نابینایان (عصای سفید) ، حسین توکلی کجانی سرپرست فرمانداری و حسینی نوری امام جمعه شهرستان ملارد ، سلگی شهردار ملارد و قربانی رئیس اداره بهزیستی این شهرستان با حضور در منزل فاطمه دهنوی خلجی یکی از روشندلان این شهرستان ضمن دیدار و گفتگو با وی ، با گوشه ای از هنرهای این بانوی روشندل ملاردی آشنا گردیدند.
سه شنبه 24 مهر 1397

دیدار اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان ملارد با سرپرست فرمانداری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد ، حسین توکلی کجانی سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد در نشست صمیمی با اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز این شهرستان با مجموعه اقدامات صورت گرفته توسط خیرین این شهرستان و همچنین درخواست های آنها در پیشبرد کارها آشنا شد.
سه شنبه 24 مهر 1397

تشکیل جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، صبح امروز جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد به ریاست توکلی کجانی سرپرست فرمانداری و با حضور اعضای این ستاد در سالن جلسات فرمانداری تشکیل گردید.
سه شنبه 24 مهر 1397

تاکید سرپرست فرمانداری ملارد بر نظارت سلامت در همه نقاط جغرافیائی شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، حسین توکلی کجانی سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد در جمع اعضای کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان ملارد گفت: بخش عمده ای از معضلات بهداشتی در این شهرستان در نقاط جغرافیائی خارج از حریم شهرها و روستاها و در محدوده بین آنها رخ داده و ایجاد می شود که دستگاههای متولی به خصوص شهرداران و بخشداران بایست با حساسیت به این نقاط هم توجه نموده و وظایف محوله در حوزه بهداشت و سلامت را در این مناطق به اجرا درآورند.
سه شنبه 24 مهر 1397

ضرورت تشکیل تعاونی آبران در شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، جلسه کار گروه آب، خاک، کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان ملارد به ریاست توکلی کجانی سرپرست فرمانداری این شهرستان برگزار و راه اندازی تعاونی آبران با عضویت کشاورزان بهره بردار از رودخانه کرج برای نگهداری و مدیریت امورات مربوطه مورد تأکید قرار گرفت.
دوشنبه 23 مهر 1397

استاندار تهران فردا( دوشنبه) از طریق سامانه ۱۱۱ پاسخگوی مردم است

استاندار تهران فردا ۲۳ مهرماه از طریق سامانه پاسخگویی دولت و مردم (تلفن ۱۱۱) پاسخگوی سوالات و درخواست های مردم استان تهران است.
يکشنبه 22 مهر 1397

توکلی کجانی : ضرورت ورود به موقع در پیشگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد ، حسین توکلی کجانی سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد در جمع اعضای ستاد ساماندهی، پیشگیری و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان ملارد گفت با ورود به موقع و برخورد قاطع با اولین اقدامات در ساخت و سازهای غیرمجاز که دستورالعمل و قوانین لازم هم در این باره وجود دارد،
يکشنبه 22 مهر 1397

بازدید سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد از پروژه های در حال احداث

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، صبح امروز، حسین توکلی کجانی ، سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد از پروژه های در حال اجرای این شهرستان از جمله بیمارستان 162 تختخوابی، ساختمان فرماندهی نیروی انتظامی و مجتمع فرهنگی هنری بازدید کرده و در جریان آخرین روند اجرایی این طرحها قرار گرفت.
شنبه 21 مهر 1397

هدف از هفته فرهنگی ایجاد تحرک در دستگاه های متولی فرهنگ

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد ، دومین جلسه هماهنگی برگزاری هفته فرهنگی شهرستان ملارد به ریاست توکلی کجانی سرپرست فرمانداری ، حسینی امام جمعه شهرستان و جمعی از مدیران دستگاههای دولتی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
شنبه 21 مهر 1397

دیدار با خانواده معظم شهدای نیروی انتظامی شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، به مناسبت هفته نیروی انتظامی، مسئولین شهرستان ملارد با سه خانواده معظم شهید عرصه امنیت اجتماعی این شهرستان دیدار کردند.
شنبه 21 مهر 1397