En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

جلسه هماهنگی اجرای طرح سرشماری کشاورزی در بخش مرکزی شهرستان ملارد

جلسه هماهنگی اجرای طرح سرشماری کشاورزی در بخش مرکزی شهرستان ملارد به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، بمنظور آشنائی روسای شوراها و دهیاران بخش مرکزی این شهرستان با نحوه اجرای طرح سرشماری عمومی کشاورزی امسال ، جلسه هماهنگی اجرای این طرح با حضور بخشدار مرکزی ، رئیس اداره جهاد کشاورزی ، مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی و مسئول آموزش آمارگیران در سالن جلسات شورای بخش مرکزی برگزار شد .
چهارشنبه 2 مهر 1393

پیام فرماندار ملارد به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

پیام فرماندار ملارد به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید بسمه تعالی .... قسم به قلم و آنچه می نویسد و سپاس صاحب آنرا که به بشر قدرت تفکر و اندیشه عنایت فرمود و زمینه پیشرفت و تعالی او را فراهم نمود. بار دیگر فصلی از راه رسید و صحیفه نورانی دانش با انگشت تکاپو و تلاش دانشجویان و صاحبان کسب علم و کمال ورق خورد و ملائک بال خود را برای حضور آنان گسترانیده و توفیق خدمت را به تنی از بندگان خود عنایت فرموده است.
سه شنبه 1 مهر 1393

نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی در شهرستان ملارد

نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی در شهرستان ملارد به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد، هم زمان با شروع آغاز سال تحصیلی جدید داود کرمی فرماندار شهرستان ملارد بهمراه حجت الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه این شهرستان ودیگر مسئولان محلی با حضور در دبیرستان دخترانه شهید همت مارلیک زنگ آغاز سال تحصیلی را به صدا درآوردند .
سه شنبه 1 مهر 1393

رژه یگان های مسلح نمونه شهرستان ملارد در نخستین روز از هفته دفاع مقدس

رژه یگان های مسلح نمونه شهرستان ملارد در نخستین روز از هفته دفاع مقدس به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد، هم زمان با آغاز هفته دفاع مقدس مراسم رژه نیروهای مسلح نمونه نظامی و انتظامی این شهرستان با حضور جمعی از ایثارگران ، خانواده معظم شهداء و مسئولین در جوار گلزار شهدای شهر ملارد برگزار گردید.
دوشنبه 31 شهريور 1393

پیام فرماندار شهرستان ملارد بمناسبت هفته دفاع مقدس

پیام فرماندار شهرستان ملارد بمناسبت هفته دفاع مقدس بسم رب الشهداء و الصدیقین ... هر ورق از تاریخ این مملکت مملو از حماسه آفرینی مردمانی است که برای عزت و آبادانی آن کوشیده اند . هشت سال دفاع مقدس از خاک میهن اسلامی ، گواهی است بر این مدعا که امروز برکات آن در عرصه های داخلی و بین المللی به چشم می خورد .
دوشنبه 31 شهريور 1393

تشکیل جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان ملارد

تشکیل جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان ملارد به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، در جلسه کارگروه شورای آرد و نان این شهرستان که به ریاست سلیمانی راد معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری و با حضور سایر اعضاء این کارگروه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد ، گزارشی از بازرسی های صورت گرفته از نانوائی های سطح شهرستان ارائه و بر برخورد جدی با متخلفان تاکید شد .
دوشنبه 31 شهريور 1393

تشریح ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان ملارد

تشریح ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان ملارد به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، فرمانده سپاه ناحیه مقاومت این شهرستان در نشست خبری خود به تشریح ویژه برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان ملارد پرداخت . سرهنگ رضائی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس که یادآور دلاورمردیهای فرزندان برومند این مرز و بوم در هشت سال جنگ تحمیلی می باشد ...
شنبه 29 شهريور 1393

تجلیل فرماندار ملارد ازدختران مدال آورکاراته کا ملاردی

تجلیل فرماندار ملارد ازدختران مدال آورکاراته کا ملاردی به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد؛ کرمی فرماندار ملارد به همراه گروسی نماینده مردم شهرستان های ملارد، قدس و شهریار در مجلس شورای اسلامی ، تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهرملارد و جمعی از مدیران این شهرستان، با حضور در منزل دو دختر مدال آور کاراته کا ملاردی با آنها دیدار کرده و این موفقیت را به آنان خانواده و جامعه ورزشی کشور تبریک گفتند.
شنبه 29 شهريور 1393

اختصاص66 میلیارد ریال اعتبار برای مسکن مهر صفادشت توسط معاون وزیر راه و شهرسازی

اختصاص66 میلیارد ریال اعتبار برای مسکن مهر صفادشت توسط معاون وزیر راه و شهرسازی به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر بهمراه کریمی معاون فنی عمرانی استانداری تهران ، حق شناس معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، خانی مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران ، براتی مدیرعامل آب و فاضلاب غرب استان تهران ، سلیم آبادی مدیرکل دفتر فنی استانداری تهران و کرمی فرماندار شهرستان ملارد و جمعی از مدیران شهرستانی از پروژه مسکن مهر این شهرستان بازدید و از نزدیک با مشکلات و کاستی های موجود در آن آشنا شدند .
شنبه 29 شهريور 1393

برگزاری دوره آموزشی آمارگیران سرشماری کشاورزی شهرستان ملارد

 برگزاری دوره آموزشی آمارگیران سرشماری کشاورزی شهرستان ملارد به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، بمنظور آشنائی آمارگیران سرشماری عمومی کشاورزی امسال با نحوه اجرای این طرح ، دوره های آموزشی برای 12 آمارگیر این شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری درحال اجرا می باشد .
چهارشنبه 26 شهريور 1393