En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

دیدار امام جمعه ‌‌و فرماندار ملارد با خانواده مرحومه حاجیه خانم ملوک عطاالهی مادر سردار شهید محمدرضا رسولی

دیدار امام جمعه ‌‌و فرماندار ملارد با خانواده مرحومه حاجیه خانم ملوک عطاالهی مادر سردار شهید محمدرضا رسولی .
شنبه 26 تير 1400

نشست ریاست اداره بهزیستی شهرستان ملارد با حوزه های تخصصی به مناسبت هفته بهزیستی

نشست ریاست اداره بهزیستی شهرستان ملارد با حوزه های تخصصی به مناسبت هفته بهزیستی همزمان با گرامیداشت هفته بهزیستی ریاست اداره بهزیستی شهرستان ملارد طی جلساتی بصورت جداگانه با معاونین و پرسنل حوزه ها دیدار نمود.
شنبه 26 تير 1400

برگزاری جلسات کمیسیون پزشکی در شهرستان ملارد به مناسبت هفته بهزیستی

برگزاری جلسات کمیسیون پزشکی در شهرستان ملارد به مناسبت هفته بهزیستی همزمان با گرامیداشت هفته بهزیستی جلسات تعیین میزان معلولیت با حضور متخصصین و کارشناسان برگزار شد.
شنبه 26 تير 1400

سخنرانی رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد پیش از خطبه های نماز جمعه به مناسبت هفته بهزیستی

سخنرانی رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد پیش از خطبه های نماز جمعه به مناسبت هفته بهزیستی همزمان با گرامیداشت هفته بهزیستی داود خادم رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد همراه با جمعی از پرسنل این اداره ضمن حضور در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه در خطبه های پیش از نماز سخنرانی کرد.
شنبه 26 تير 1400

برگزاری هشتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی کشور و اولین دوره در شهرستان ملارد

 برگزاری هشتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی کشور و اولین دوره در شهرستان ملارد نظام پزشکی یک سازمان مستقل حرفه ای و در برگیرنده شاغلان حِرَف پزشکی در کل کشور است. در سال 1339 هجری شمسی اولین قانون نظام پزشکی در مجلس شورای ملی تصویب شد. از آن زمان تاکنون قانون نظام پزشکی 8 بار مورد بازنگری قرارگرفته است که آخرین بار در تاریخ 16/08/1383 در مجمع تشخیص مصلحت نظام به تصویب نهایی رسید.
جمعه 25 تير 1400

#وعده_ای_که_محقق_شد

ایجاد نظام پزشکی مستقل در شهرستان ملارد

ایجاد نظام پزشکی مستقل  در شهرستان ملارد همزمان با برگزاری هشتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی در کشور برای اولین این انتخابات در شهرستان ملارد به صورت مستقل برگزار گردید
جمعه 25 تير 1400

معاون آموزش ابتدایی اداره آموزش و پرورش شهرستان ملارد:

آموزش مجازی ۲۸۰۰ نوآموز ملاردی در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹/ تولید ۵۶۰ اثر آموزشی در طرح ایماهای حرفه‌ای معلمان

آموزش مجازی ۲۸۰۰ نوآموز ملاردی در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹/ تولید ۵۶۰ اثر آموزشی در طرح ایماهای حرفه‌ای معلمان معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهرستان ملارد با اشاره به آموزش مجازی۲۸۰۰ نوآموز ملاردی در برنامه شاد تحت عنوان آوای کودکانه به صورت رایگان، گفت: از مجموع حدود ۵۶۰ مورد آثار و محتوای تولیدی توسط همکاران فرهنگی در طرح ایماهای حرفه‌ای در ۶ پایه مقطع ابتدایی، ۷۵ درصد از آن‌ها در بستر سروش تایید و منتشر شد.
چهارشنبه 23 تير 1400

اولین فرهنگسرای شهر ملارد در تیر ماه 1400 افتتاح می شود

اولین فرهنگسرای شهر ملارد در تیر ماه 1400 افتتاح می شود مهندس برنجی فرماندار ملارد : اولین فرهنگسرای شهر ملارد هفته جاری افتتاح می شود
دوشنبه 21 تير 1400

برگزاری کارگروه اجتماعی،فرهنگی ، سلامت و امنیت غذایی، زنان و خانواده شهرستان ملارد برگزار شد

 برگزاری کارگروه اجتماعی،فرهنگی ، سلامت و امنیت غذایی، زنان و خانواده شهرستان ملارد برگزار شد دومین کارگروه اجتماعی،فرهنگی ، سلامت و امنیت غذایی، زنان و خانواده شهرستان ملارد برگزار شد
دوشنبه 21 تير 1400

رئیس بهزیستی شهرستان ملارد از راه اندازی صندوق خرد مالی CBR در این شهرستان خبر داد.

رئیس بهزیستی شهرستان ملارد از راه  اندازی صندوق خرد مالی CBR در این شهرستان خبر داد. همزمان با آغاز هفته بهزیستی و در راستای اجرای دستورالعمل های ابلاغ شده از سوی سازمان بهزیستی، صندوق خرد مالی CBR در روستاهای شهرستان ملارد با هدف اهدای وام با سود 6 درصد به معلولین دارای مدرک فنی و حرفه ای آغاز بکار کرد.
دوشنبه 21 تير 1400