En

آرشیو

اعلام شماره تماس " میز خدمت " در فرمانداری های استان تهران

(154)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، پیرو دستور محمد حسین مقیمی استاندار تهران مبنی بر ضرورت استقرار میز خدمت و واحد رسیدگی به شکایات از ادارات در فرمانداری‌ها و در راستای حفظ حقوق شهروندی در نظام اداری ، شماره تلفن‌های تماس و ارتباط با واحدهای یاد شده به تفکیک هر شهر و فرمانداری، به شرح لیست اعلام می گردد :

چهارشنبه 10 مرداد 1397

ستاد اربیعن حسینی شهرستان ملارد تشکیل جلسه داد

(66)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، نخستین جلسه ستاد اربیعن شهرستان ملارد، به ریاست خطیبی فرماندار این شهرستان و با حضور معاونین، بخشداران، شهرداران و جمعی از روسای دستگاه ها، نهادهای دولتی و غیردولتی برگزار گردید.

سه شنبه 9 مرداد 1397

در جلسه مدیریت بحران شهرستان ملارد مطرح شد،

تاکید شاهقلیان بر آموزش افراد جهت پیشگیری و مقابله با بحران های احتمالی

(53)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، مجتبی شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان ملارد، در جلسه شورای هماهنگی و برنامه ریزی مدیریت بحران شهرستان ملارد، ضمن تاکید بر آموزش افراد جهت پیشگیری و مقابله با بحران های احتمالی، گفت آسیب شناسی حوادث مهمترین عامل در پیشگیری از بحرانهای بعدی است.

سه شنبه 9 مرداد 1397

شهرستان ملارد میزبان رئیس دانشگاه فنی حرفه ای کشور

(67)


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، ابراهیم صالحی عمران ، رئیس دانشگاه فنی حرفه ای کشور در جریان سفر نیمروزه خود به شهرستان ملارد ضمن بازدید از دو دانشکده تربیت بدنی امام علی (ع) و کشاورزی این شهرستان، در نشست با اصحاب رسانه و جرائد، با تبریک دهه کرامت گفت از ابتدای سالجاری بیش از یک میلیارد و هفتصد میلیون ریال برای امورات عمرانی در دانشکده تربیت بدنی امام علی (ع) صفادشت هزینه شده است.

چهارشنبه 3 مرداد 1397

به منظور رسیدگی به درخواست ها،مسائل و مشکلات انجام شد

دیدار مردمی فرماندار شهرستان ملارد با اهالی روستای اسفند آباد

(122)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، خطیبی فرماندار شهرستان ملارد بهمراه معاون برنامه ریزی و اداری و مالی، بخشدار مرکزی ، شهردار و تعدادی از روسای ادارات این شهرستان با حضور در مسجد جامع روستای اسفندآباد ، ضمن دیدار و گفتگو با مردم این روستا ، از نزدیک با مسائل ، مشکلات و خواسته های آنان آشنا شدند .

چهارشنبه 3 مرداد 1397

آئین نکوداشت ستارگان محراب در شهر ملارد

(68)


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، در ادامه نشست های تجلیل از ستارگان محراب استان تهران، آئین نکوداشت حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد عقیلی امام جماعت مسجد جامع شهر ملارد(خامس آل عبا(ع)) در مسجد جامع شهر برگزار می‌شود.

چهارشنبه 3 مرداد 1397

ساعت کار ادارات استان تهران از ساعت 6:30 تا 13:30 شد

(57)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، در بخشنامه استانداری تهران به کلیه دستگاه های اجرایی، دانشگاه ها و مراکز آموزشی و پژوهشی و کلیه نهادهای عمومی غیردولتی و شهرداری های استان آمده است:

سه شنبه 2 مرداد 1397

شاهقلیان: تقویت باورهای دینی مردم سدی محکم در برابر آسیب‌های اجتماعی است

(61)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، مجتبی شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان ملارد دردومین جلسه کارگروه امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان ملارد با اشاره به کاهش نرخ ازدواج و افزایش طلاق در سالهای اخیر در کشور گفت تقویت باورهای دینی مردم سدی محکم در برابر آسیب‌های اجتماعی است.

دوشنبه 1 مرداد 1397

هم‌زمان با روز تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه

شبستان اصلی امامزاده «بی‌بی سکینه(س)» صفادشت افتتاح شد

(67)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، بعدازظهر جمعه شبستان اصلی امامزاده «بی‌بی سکینه (س)» در منطقه صفادشت شهرستان ملارد در مراسمی با حضور امام‌جمعه صفادشت و جمعی از مسئولان شهرستانی افتتاح شد.

دوشنبه 1 مرداد 1397

سومین جشنواره آواها و نواهای رضوی در ملارد برگزار شد

(57)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، همزمان با دهه کرامت، سومین جشنواره آواها و نواهای رضوی در سالن شهید «طحانی» ملارد برگزار شد.

دوشنبه 1 مرداد 1397