En

آرشیو آرشیوآخرین اخبار

پیام فرماندار شهرستان ملارد بمناسبت هفته دفاع مقدس

(162)

بسم رب الشهداء و الصدیقین ...

هر ورق از تاریخ این مملکت مملو از حماسه آفرینی مردمانی است که برای عزت و آبادانی آن کوشیده اند . هشت سال دفاع مقدس از خاک میهن اسلامی ، گواهی است بر این مدعا که امروز برکات آن در عرصه های داخلی و بین المللی به چشم می خورد .

دوشنبه 31 شهريور 1393

تشکیل جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان ملارد

(169)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، در جلسه کارگروه شورای آرد و نان این شهرستان که به ریاست سلیمانی راد معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری و با حضور سایر اعضاء این کارگروه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد ، گزارشی از بازرسی های صورت گرفته از نانوائی های سطح شهرستان ارائه و بر برخورد جدی با متخلفان تاکید شد .

دوشنبه 31 شهريور 1393

تشریح ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان ملارد

(164)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، فرمانده سپاه ناحیه مقاومت این شهرستان در نشست خبری خود به تشریح ویژه برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان ملارد پرداخت . سرهنگ رضائی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس که یادآور دلاورمردیهای فرزندان برومند این مرز و بوم در هشت سال جنگ تحمیلی می باشد ...

شنبه 29 شهريور 1393

تجلیل فرماندار ملارد ازدختران مدال آورکاراته کا ملاردی

(150)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد؛ کرمی فرماندار ملارد به همراه گروسی نماینده مردم شهرستان های ملارد، قدس و شهریار در مجلس شورای اسلامی ، تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهرملارد و جمعی از مدیران این شهرستان، با حضور در منزل دو دختر مدال آور کاراته کا ملاردی با آنها دیدار کرده و این موفقیت را به آنان خانواده و جامعه ورزشی کشور تبریک گفتند.

شنبه 29 شهريور 1393

اختصاص66 میلیارد ریال اعتبار برای مسکن مهر صفادشت توسط معاون وزیر راه و شهرسازی

(141)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر بهمراه کریمی معاون فنی عمرانی استانداری تهران ، حق شناس معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، خانی مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران ، براتی مدیرعامل آب و فاضلاب غرب استان تهران ، سلیم آبادی مدیرکل دفتر فنی استانداری تهران و کرمی فرماندار شهرستان ملارد و جمعی از مدیران شهرستانی از پروژه مسکن مهر این شهرستان بازدید و از نزدیک با مشکلات و کاستی های موجود در آن آشنا شدند .

شنبه 29 شهريور 1393

برگزاری دوره آموزشی آمارگیران سرشماری کشاورزی شهرستان ملارد

(163)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، بمنظور آشنائی آمارگیران سرشماری عمومی کشاورزی امسال با نحوه اجرای این طرح ، دوره های آموزشی برای 12 آمارگیر این شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری درحال اجرا می باشد .

چهارشنبه 26 شهريور 1393

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری در جمع اعضای شورای اسلامی شهر ملارد : خیر عمومی را بر نفع شخصی ترجیح دهید .

(165)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد مجتبی شاهقلیان در نشست صمیمی با اعضای شورای اسلامی شهر ملارد در یادآوری برخی وظایف شوراها ، تصویب بودجه سالیانه و نظارت بر حسن اجرای آنها را از مهم ترین وظایف شوراها بعد از انتخاب شهردار دانست و گفت : ...

شنبه 22 شهريور 1393

فرماندار ملارد و معاونین در جمع اعضای شورای اسلامی شهر ملارد

(172)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، داود کرمی فرماندار شهرستان ملارد بهمراه معاونین و بخشدار مرکزی این شهرستان ، در جلسه اعضای شورای اسلامی شهر ملارد حاضر و پیرامون مدیریت شهری ، ارتقاء رفاه و معیشت و بهبود کیفیت خدمات رسانی به شهروندان ملاردی به بحث و گفتگو پرداختند .

شنبه 22 شهريور 1393

تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی شهرستان ملارد

(190)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، در راستای اجرای قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها که بر اساس آن احداث هر گونه بنای غیرمجاز در اراضی کشاورزی ممنوع اعلام شده است ، هشت بنای غیر مجاز ساخته شده در اراضی کشاورزی بخش صفادشت این شهرستان تخریب شد .

چهارشنبه 19 شهريور 1393

تشکیل جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملارد

(172)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، سومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در سال جاری به ریاست شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و با حضور اعضاء در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد . شاهقلیان در این جلسه با تاکید بر برگزاری منظم این جلسات ، اتخاذ تصمیمات کاربردی و قاطع در مبارزه با این بلای خانمان سوز و به دنبال آن کاهش اثرات مخرب آن در جامعه و خانواده ها را خواستار شد .

چهارشنبه 19 شهريور 1393