En

آرشیو آرشیوآخرین اخبار

کارگروه تسهیل رفع موانع تولید شهرستان ملارد تشکیل جلسه داد

(19)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ملارد به ریاست حسین توکلی کجانی ، سرپرست فرمانداری در یکی از واحدهای تولیدی این شهرستان برگزار و مشکلات تعدادی از واحدهای دعوت شده در این جلسه مورد بررسی و در قالب مصوبه برای دستگاه های ذیربط ابلاغ گردید.

شنبه 19 آبان 1397

دیدار سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد با پیرزن 127 ساله ملاردی

(17)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد ، عصر دیروز حسین توکلی کجانی سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد در حاشیه بازدید از روستاهای دهستان اخترآباد با حضور در منزل بی بی گلنار زرگر با 127 سال سن با وی دیدار و گفتگو نمود. بی بی گلنار زرگر متولد 1269 هجری شمسی است و از عشایر شیراز می باشد که بیش از 100 سال در این روستا زندگی می کند.

سه شنبه 15 آبان 1397

اجرای طرح حمایتی"برای مادران"در دهستان اختراباد شهرستان ملارد

(14)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد ، در راستای حمایت از اقشار آسیب پذیر روستائی و با همکاری فرمانداری شهرستان ملارد ، سازمان یونیسف، جمعیت هلال احمر و یکی از فروشگاههای زنجیره ای تعداد 120 بسته مواد غذائی در قالب طرح"برای مادران"در بین خانواده های کم بضاعت دهستان اخترآباد شهرستان ملارد توزیع گردید.

سه شنبه 15 آبان 1397

توکلی کجانی : برای رشد ملارد و مردم ملارد تلاش کنیم

(22)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، حسین توکلی کجانی سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد در نشست صمیمی با اعضای مجمع معتمدین شهرستان ملارد ضمن بیان برخی ویژگیهای سازمان های مردم نهاد و سمت وسوی اقدامات و فعالیت این نوع سازمان ها گفت برای آنکه شهرستان ملارد را به جایگاه واقعی خود برسانیم بایست برای رشد ساکنان این شهرستان در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و رفاهی برنامه ریزی و تلاش کنیم تا در اثنای آن شهرستان نیز رشد و بالندگی به خود ببیند.

سه شنبه 15 آبان 1397

تشکیل جلسه ستاد راهیان نور شهرستان ملارد

(14)

به گزارش روابط عمومی شهرستان ملارد، جلسه ستاد راهیان نور شهرستان ملارد صبح امروز به ریاست توکلی کجانی سرپرست فرمانداری این شهرستان و با حضور سایر اعضاء در سالن جلسات فرمانداری برگزار و پیرامون چگونگی شرکت اقشار مختلف مردم، دانشجویان و دانش آموزان در اردوهای راهیان نور طی ماه های آینده، هماهنگی، برنامه ریزی و تصمیم گیری بعمل آمد .

سه شنبه 15 آبان 1397

مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در شهرستان ملارد

(39)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، همزمان با سراسر کشور، مراسم راهپیمایی روز ۱۳ آبان، روز تسخیر لانه جاسوسی، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز امروز از ساعت ۹:۳۰ صبح با حضور اقشار مختلف مردم، مسئولین،روحانیون، بسیجیان و دانش آموزان از میدان ارغوان مارلیک به سمت مصلی نمازجمعه شهر ملارد برگزار شد.

يکشنبه 13 آبان 1397

گزارش تصویری مراسم راهپیمائی یوم الله 13 آبان در شهرستان ملارد

(28)

..

يکشنبه 13 آبان 1397

دومین نشست مشترک بررسی مسائل و مشکلات روستاهای بخش صفادشت

(18)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، در دومین نشست مشترک بررسی مسائل و مشکلات روستاهای بخش صفادشت که با حضور حسین توکلی کجانی سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد، حجت الاسلام حسینی امام جمعه بخش صفادشت، محمودی نماینده مردم شریف شهرستانهای ملارد، شهریار و قدس در مجلس شورای اسلامی، جمعی از مدیران دستگاه ها و نهادهای خدمات رسان، روسای شوراهای روستائی و دهیارن بخش صفادشت برگزار گردید، مشکلات تعدادی دیگر از روستاهای این بخش مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

يکشنبه 13 آبان 1397

دیداربا خانواده های شهداء و جانبازان روستای بیدگنه شهرستان ملارد

(23)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، طبق روال پنج شنبه هرهفته ، جمعی از مسئولان شهرستان ملارد با حضور در منزل شهید علی اکبرشیرعلی از شهدای دفاع مقدس و جانبازان صمد بیات و سید محمد عبادی با خانواده آنان دیدار و گفتگو کردند.

پنجشنبه 10 آبان 1397

طرح تشدید بازرسی و نظارت بر واحدهای صنفی شهرستان ملارد

(16)


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار شهرستان ملارد، بازرسی و نظارت بر واحدهای صنفی این شهرستان به صورت محسوس و نامحسوس تشدید می گردد.

پنجشنبه 10 آبان 1397