En

آرشیو آرشیوآخرین اخبار

دیدار اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان ملارد با سرپرست فرمانداری

(15)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد ، حسین توکلی کجانی سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد در نشست صمیمی با اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز این شهرستان با مجموعه اقدامات صورت گرفته توسط خیرین این شهرستان و همچنین درخواست های آنها در پیشبرد کارها آشنا شد.

سه شنبه 24 مهر 1397

تشکیل جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد

(18)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، صبح امروز جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد به ریاست توکلی کجانی سرپرست فرمانداری و با حضور اعضای این ستاد در سالن جلسات فرمانداری تشکیل گردید.

سه شنبه 24 مهر 1397

تاکید سرپرست فرمانداری ملارد بر نظارت سلامت در همه نقاط جغرافیائی شهرستان

(16)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، حسین توکلی کجانی سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد در جمع اعضای کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان ملارد گفت: بخش عمده ای از معضلات بهداشتی در این شهرستان در نقاط جغرافیائی خارج از حریم شهرها و روستاها و در محدوده بین آنها رخ داده و ایجاد می شود که دستگاههای متولی به خصوص شهرداران و بخشداران بایست با حساسیت به این نقاط هم توجه نموده و وظایف محوله در حوزه بهداشت و سلامت را در این مناطق به اجرا درآورند.

سه شنبه 24 مهر 1397

ضرورت تشکیل تعاونی آبران در شهرستان ملارد

(23)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، جلسه کار گروه آب، خاک، کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان ملارد به ریاست توکلی کجانی سرپرست فرمانداری این شهرستان برگزار و راه اندازی تعاونی آبران با عضویت کشاورزان بهره بردار از رودخانه کرج برای نگهداری و مدیریت امورات مربوطه مورد تأکید قرار گرفت.

دوشنبه 23 مهر 1397

استاندار تهران فردا( دوشنبه) از طریق سامانه ۱۱۱ پاسخگوی مردم است

(21)

استاندار تهران فردا ۲۳ مهرماه از طریق سامانه پاسخگویی دولت و مردم (تلفن ۱۱۱) پاسخگوی سوالات و درخواست های مردم استان تهران است.

يکشنبه 22 مهر 1397

توکلی کجانی : ضرورت ورود به موقع در پیشگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز

(30)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد ، حسین توکلی کجانی سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد در جمع اعضای ستاد ساماندهی، پیشگیری و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان ملارد گفت با ورود به موقع و برخورد قاطع با اولین اقدامات در ساخت و سازهای غیرمجاز که دستورالعمل و قوانین لازم هم در این باره وجود دارد،

يکشنبه 22 مهر 1397

بازدید سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد از پروژه های در حال احداث

(41)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، صبح امروز، حسین توکلی کجانی ، سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد از پروژه های در حال اجرای این شهرستان از جمله بیمارستان 162 تختخوابی، ساختمان فرماندهی نیروی انتظامی و مجتمع فرهنگی هنری بازدید کرده و در جریان آخرین روند اجرایی این طرحها قرار گرفت.

شنبه 21 مهر 1397

هدف از هفته فرهنگی ایجاد تحرک در دستگاه های متولی فرهنگ

(23)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد ، دومین جلسه هماهنگی برگزاری هفته فرهنگی شهرستان ملارد به ریاست توکلی کجانی سرپرست فرمانداری ، حسینی امام جمعه شهرستان و جمعی از مدیران دستگاههای دولتی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

شنبه 21 مهر 1397

دیدار با خانواده معظم شهدای نیروی انتظامی شهرستان ملارد

(15)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، به مناسبت هفته نیروی انتظامی، مسئولین شهرستان ملارد با سه خانواده معظم شهید عرصه امنیت اجتماعی این شهرستان دیدار کردند.

شنبه 21 مهر 1397

عطر افشانی مزار شهداء به مناسبت هفته نیروی انتظامی + گزارش تصویری

(24)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، همزمان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، گلزار شهدای شهر ملارد به همت مسئولین عطر افشانی و گلباران شد. در این مراسم توکلی کجانی سرپرست فرمانداری، سرهنگ همتی و پرسنل ستاده فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان، شهردار و اعضای شورای شهر ملارد، بخشدار مرکزی و دیگر مسئولان این شهرستان حضور داشتند.

شنبه 21 مهر 1397