En

آرشیو

بازدید فرماندار ملارد از محل ساخت پارک علم و فناوری این شهرستان

(94)


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، خطیبی فرماندار شهرستان ملارد به همراه مردانه معاون فنی و عمرانی فرمانداری و عسگری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان از محل ساخت پارک علم وفناوری واقع در جاده بیدگنه به اختر آباد بازدید کرده و در جریان آخرین تحولات این پروژه قرار گرفت.

پنجشنبه 25 مرداد 1397

فرماندار ملارد: شرایط کشور مدیریت جهادی را می طلبد

(57)


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، خطیبی فرماندار شهرستان ملارد با حضور در دهیاری یوسف آباد قوام بخش صفادشت این شهرستان در جمع اعضای شورای اسلامی این روستا و جمعی از روسای ادارات با اشاره به شرایط کنونی کشور گفت: شرایط کشور مدیریت جهادی را می طلبد.

پنجشنبه 25 مرداد 1397

جلسه شورای معاونین فرمانداری شهرستان ملارد

(83)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، در جلسه شورای معاونین این هفته فرمانداری شهرستان ملارد که به ریاست خطیبی فرماندار و با حضور معاونین فرمانداری، بخشداران و روسای ادارات فرمانداری در دفتر فرماندار تشکیل شد ، پیرامون مصوبات شورای برنامه ریزی و توسعه استان که بصورت مشترک با کمیته برنامه ریزی این شهرستان برگزار شده بحث و بررسی صورت گرفت. در این جلسه تک تک این مصوبات قرائت و آخرین اقدامات و پیگیری ها توسط معاونین یا بخشداران تشریح گردید.

دوشنبه 22 مرداد 1397

آئین تجلیل از خبرنگاران شهرستان ملارد

(71)

به گزارش روابط عمومی شهرستان ملارد، به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار، از خبرنگاران، نماینده نشریات و فعالان رسانه ای شهرستان ملارد تجلیل شد. در این مراسم که خطیبی فرماندار، معاونین فرماندار، شهردار ملارد و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد حضور داشتند ، از تلاشها و پیگیری های خبرنگاران در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی اقدامات و فعالیت های سطح شهرها و روستاهای شهرستان ملارد با اهداء لوح و هدیه تجلیل بعمل آمد.

دوشنبه 22 مرداد 1397

آئین تجلیل از خبرنگاران شهرستان ملارد ( گزارش تصویری)

(100)

.

يکشنبه 21 مرداد 1397

دیدار فرماندار ملارد با جمعی از کارخانه داران شهرک صنعتی صفادشت

(60)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، خطیبی فرماندار شهرستان ملارد بهمراه مردانه سرپرست معاونت فنی و عمرانی فرمانداری، انصاری بخشدار صفادشت، کریمی شهردار صفادشت و تعدادی از روسای ادارات و دستگاه های خدمات رسان این شهرستان، با حضور در جمع اعضای هیات مدیره و تعدادی از صاحبان صنایع و مدیران عامل واحد های تولیدی شهرک صنعتی صفادشت این شهرستان ، پیرامون رفع موانع و حل و فصل مطالبات و خواسته های آنان به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

يکشنبه 21 مرداد 1397

پیام تبریک فرماندار شهرستان ملارد به مناسبت روز خبرنگار

(66)


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد ، خطیبی فرماندار شهرستان ملارد ، با صدور پیامی به مناسبت فرارسیدن، 17 مرداد مصادف با روز خبرنگار، این روز را به خبرنگاران و اهالی رسانه تبریک گفت .

سه شنبه 16 مرداد 1397

ممنوعیت بکارگیری اتباع بیگانه در شهرستان ملارد

(44)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، خطیبی فرماندار شهرستان ملارد در پنجمین جلسه کمیسیون اتباع خارجه و مهارجرین این شهرستان که با حضور دادستان ودیگر اعضای این کمیسیون در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید گفت:

سه شنبه 16 مرداد 1397

سرپرست معاونت فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان ملارد منصوب شد

(221)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، با حکم توآهن معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران، سعید مردانه به عنوان سرپرست معاونت فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان ملارد منصوب شد.

يکشنبه 14 مرداد 1397

دیدار مسئولان شهرستان ملارد با جمعی از خانواده های معظم شهداء

(60)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، خطیبی فرماندار شهرستان ملارد به همراه حجت الاسلام حسینی امام جمعه ملارد، نمایندگانی از سپاه ناحیه ملارد، نماینده پلیس امنیت شهرستان ،رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس اداره هلال احمر شهرستان با حضور در منزل شهیدان سید رضا فاطمی، احمد عباس زاده و آزاده و جانباز عدالت جعفری با خانواد های این شهیدان والامقام دیدار کردند.

يکشنبه 14 مرداد 1397