En
تاریخ : دوشنبه 23 بهمن 1396
کد 2237

معاون هماهنگ کننده حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه پاسداران در ملارد:

22بهمن حق بر باطل و حزب الله بر طاغوت و طاغوتیان غلبه کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، سردار منطقی ظهر یکشنبه در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن ملارد طی سخنانی گفت: ۲۲ بهمن حق بر باطل و حزب الله بر طاغوت و طاغوتیان غلبه کرد و امروز ما ۴۰ سال است که در برابر دنیای استکبار ایستاده ایم، آمریکایی ها در طول سالیان متمادی در مقابل این انقلاب ایستاده و توطئه کردند.
وی افزود: در ۸ سال دفاع مقدس همه دنیا از صدام حمایت کردند، اما خدا ما را یاری کرد، که اگر یاری خداوند نبود، شکست می خوردیم، روزی که صدام به کشور ما حمله کرد دست ما خالی بود و موشک و سلاح نداشتیم، اما باکری ها، همت ها و دیگر شهدا وارد صحنه شدند و توانستیم صدام را شکست دهیم، بعد از صدام آمریکایی ها ما را تحریم کردند، اما در همین دوران تحریم چرخه سوخت هسته ای را کامل کردیم و نیروگاه بوشهر را ساختیم و از پا ننشستیم. معاون هماهنگ کننده حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این که نظام اسلامی پشتیبان و حامی دارد، اضافه کرد: بله، برخی مشکلات مانند گرانی و بیکاری و تورم را داریم، اما دولت و مجلس و قوه قضائیه باید تدبیر کرده و مشکلات مردم را حل کرده و با باز کردن گره های موجود اجازه سوء استفاده از دشمن را بگیرد.
دشمنان بدانند تحریم ها اثری ندارد
وی با اشاره به فتنه های دشمنان علیه نظام اسلامی اظهار داشت: آمریکایی ها برنامه ریزی دارند و در پی آشوب و اغتشاش در کشور ما هستند، اما دیدید که مردم پشتیبان ولایت و انقلاب هستند و کارشکنی های آمریکایی ها با شکست مواجه خواهد شد، چرا که ملت ایران محکم ایستاده است. منطقی گفت: امام(ره) امد تا ملت ایران سربلند و در دنیا عزتمند باشد، امروز نه تنها در ایران، که تفکر انقلاب اسلامی در سوریه، عراق و سراسر منطقه و جهان ترویج شده است، امروز کشور ما در مسائل هسته ای، انرژی های نوین و ... پیشرفت کرده و به دشمن نشان دادیم تحریم ها اثری ندارد، ما این پرچم را به دست صاحب اصلی خود، امام زمان(عج) خواهیم سپرد.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 23 بهمن 1396
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ملارد
  • تعداد بازدید 114