En
تاریخ : دوشنبه 21 اسفند 1396
کد 2268

شاهقلیان:شهرستان ملارد در امر مبارزه با مواد مخدر استان تهران رتبه نخست را کسب کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، مجتبی شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان ملارد، در جلسه پایانی شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان با اعلام این خبر ضمن قدردانی از پیگیری های مستمر اعضای این شورا گفت:
بنابر اعلام معاون امنیتی و انتظامی استان تهران، شهرستان ملارد درمیان 16 شهرستان استان تهران، در امر مبارزه با موادمخدر، اهتمام در برگزاری به موقع جلسات، ساماندهی کمپ های ترک اعتیاد و برگزاری کارگاه های آموزشی رتبه نخست را کسب کرد. وی افزود: کسب این رتبه نشان از اهتمام جدی مسئولین شهرستان دارد، اما نباید غافل باشیم چرا که برای مبارزه با معضل مواد مخدر در جامعه نیازمند همت همگانی و اراده عمومی هستیم. شاهقلیان اظهارداشت: فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در باره آسیب های استفاده از مواد مخدر بویژه مواد صنعتی و تشکیل کارگروه های مواد مخدر از جمله راهکارهای مهم در مبارزه با این پدیده است.
وی خطاب به اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدراین شهرستان گفت:  باید به تناسب ظرفیت و پتانسیل خود در زمینه مهار مواد مخدر فعالیت کرده و برنامه ای منسجم برای مبارزه با مواد مخدر برای سال 97 ارائه دهند.
سرهنگ فتاحی جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان ملارد نیز از کشف بیش از یک تن و پانصد کیلوگرم انواع مواد مخدر در سالجاری خبرداد.
ارائه گزارش روسای کمیته های آموزش و پیشگیری، درمان و سلامت ومبارزه و مقابله با توزیع کنندگان  از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 21 اسفند 1396
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ملارد
  • تعداد بازدید 113