En
تاریخ : سه شنبه 22 اسفند 1396
کد 2271

همایش بزرگداشت روز شهدا در ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، همزمان با فرارسیدن 22 اسفند سالروز برزگداشت شهداءو تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ، مراسمی بهمین مناسبت با حضور حجت الاسلام حسینی نوری امام جمعه ، خطیبی فرماندار، جمعی از مسئولان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در حسینیه گلزار شهدای ملارد برگزار شد.
حجت الاسلام حسینی نوری در این مراسم در سخنانی، تولید یک تفکر و مکتب دفاعی برای انقلاب اسلامی ایران  رایکی از مهمترین دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس دانست. حجت الاسلام حسینی نوری افزود: انقلاب اسلامی ایران مدیون خون پاک شهدا و مجاهدت‌های ایثارگرانی است که برای دفاع از این انقلاب با همه توان وارد عرصه جنگ سخت شده و توانستند این انقلاب را از هرگونه گزندی مصون دارند.
خطیبی فرماندار شهرستان ملارد در این همایش معنوی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام تصریح کرد: درخت انقلاب اسلامی ایران از سال 42 با خون پاک جوانان مومن و انقلابی آبیاری شده است و نباید اجازه داد با توطئه دشمنان اسلام خدشه ای به آرمانهای مقدس شهدا وارد شود. خطیبی با اشاره به تاسیس بنیاد شهید در سال 1358 به فرمان حضرت امام خمینی (ره) افزود: وظیفه بنیاد شهید گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در کشور و همه دنیا است.  فرماندار ملارد اظهارداشت: باید قدردان خون پاک شهدا و اقتدار ولایت فقیه باشیم  چرا که در سایه خون پاک شهیدان فعالیت های اجتماعی و اقتصادی در جامعه ما شکل گرفته و بالنده می شود. خطیبی با اشاره به شهادت هزاران مرد و زن در مسیر انقلاب افزود: مسیر و راه شهداء حق بود و هیچ خانواده ای از تقدیم خون عزیزانشان در راه انقلاب و قرآن پشیمان نیست ، باید این راه را تقویت و منسجم قدم برداریم.
اجرای سرود لاله های زینبی توسط دانش آموزان مدرسه راه روشن و غبار روبی و عطر افشانی مزار مطهر شهدای شهر ملارد از دیگر برنامه های این مراسم بود.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 اسفند 1396
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ملارد
  • تعداد بازدید 186