En
تاریخ : پنجشنبه 10 خرداد 1397
کد 2319

در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ملارد مطرح شد،

رقابت بیش از 4 هزار نفر در آزمون سراسری در این شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، جلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان ملارد به ریاست خطیبی فرماندار شهرستان و با حضور محمودی نماینده مردم شهرستانهای ملارد، شهریار و قدس در مجلس و دیگر اعضای این شورا در محل فرمانداری برگزارگردید.
هماهنگی برگزاری کنکور سراسری بعنوان یکی از مهمترین دستور کار این جلسه بود که وظایف هریک از دستگاه های مرتبط مشخص و ابلاغ گردید. بنابر اعلام مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد، آزمون سراسری سال 97 در 7و 8 تیر ماه همزمان با سراسر کشور در این شهرستان نیز برگزار خواهد گردید که طی آن بیش از 4 هزار و 14 نفر داوطلب در رشته های ریاضی، تجربی، هنرو انسانی رقابت خواهند کرد.خطیبی فرماندار شهرستان ملارد با اشاره به اهمیت کنکور برای داوطلبان و خانواده های آنها و همچنین برگزاری کنکور به بهترین نحو ممکن گفت: همه دست اندرکاران و دستگاههای عضو ستاد باید تمامی مسائل و حواشی برگزاری کنکور مثل محل برگزاری ، سیستم سرمایشی ،نظم و انضباط ، امنیت ،صندلی های مناسب ،ترافیک و استقرار اورژانس  مدنظر قرار داده تا به بهترین شکل برگزار گردد.
محمودی نماینده مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با تشریح مسائل و مشکلات اقتصادی کشور گفت: امروزه کسب تحصیلات دانشگاهی،گام اول برای ورود به بازار کار و کسب شغل است. اما متاسفانه شواهد نشان می‌دهد که برخی از فارغ‌التحصیلان با هر مدرک و در هر مقطعی نمی‌توانند جایی در میان قشرشاغلان باز کنند. محمودی افزود: کشور این ظرفیت را دارد تا با استفاده از ظرفیت های موجود مشکلات بیکاری جوانان را حل نماید و این موضوع از دغدغه های اصلی نمایندگان ملت و دولت است .
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 10 خرداد 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ملارد
  • تعداد بازدید 76