En
تاریخ : شنبه 12 خرداد 1397
کد 2320

جلسه شورای اداری خرداد ماه شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، جلسه شورای اداری خرداد ماه شهرستان ملارد به ریاست خطیبی فرماندار این شهرستان و با حضور حجت الاسلام حسینی نوری امام جمعه ملارد، محمودی نماینده مجلس شورای اسلامی، دادستان عمومی و انقلاب، معاونین فرماندار، بخشداران، شهرداران و روسای ادارات و نهادهای دولتی این شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
خطیبی فرماندار شهرستان ملارد در این جلسه فرارسیدن میلاد با سعادت دومین اختر تابناک امامت و ولایت امام حسن مجتبی (ع) را تبریک و ایام لیالی قدر و رحلت حضرت امام خمینی (ره) را تسلیت گفت. وی در ادامه با اشاره برگزاری جلسه شورای برنامه ریزی و  توسعه استان مشترک با کمیته برنامه ریزی شهرستان و پیگیری های صورت گرفته در خصوص 37 مصوبه این جلسه گفت: بخش عمده ای از این مصوبات محقق شده ، بخش دیگری در حال پیگیری و تعدادی از آنها نیز مغفول مانده است که امید است برای اجرای آنها تلاش مضاعف صورت گیرد. فرماندار ملارد با هشدار به برخی از روسای ادارات در خصوص عدم پیگیری مصوبات اظهارداشت: با مدیرانی که در پیگیری مصوبات کوتاهی می کنند برخورد صورت گرفته در ارزشیابی لحاظ خواهد گردید. خطیبی تصریح کرد: با توجه به پیگیری هایی که فرمانداری در گذشته برای واگذاری زمین از سوی شهرداری داشته، ادارات به دلیل کمبود اعتبارات  نتوانسته اند  ساخت اداره متبوع خود را آغاز کنند و این امر پیگیری های بیشتر و مستمر را می طلبد.
خطیبی به ویژگی های امام راحل هم اشاره نموده و تصریح کرد: بعد از گذشت 40 سال، راه و هدف امام همچنان استوار و برقرار است و همه با پیروی از رهبر فرزانه انقلاب و به دنبال سیاست های دولت تدبیر و امید برای حل مشکلات اقتصادی،معیشت و اشتغال تلاش کنیم. وی افزود: مقدمات برگزاری هرچه با شکوه‌تر مراسم ارتحال امام(ره) در شهرستان ملارد فراهم شده است. خطیبی از اعزام بیش از یکصد دستگاه اتوبوس برای اعزام به مرقد امام(ره) در روز ارتحال خبرداد و اظهار امیدواری کرد با هماهنگی ها و برنامه ریزی هایی که  انجام شده ، بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام راحل(ره) هرچه با شکوه تر با حضور زائران شهرستان ملارد در حرم امام خمینی(ره)  برگزار شود.فرماندار ملارد در پایان  به برگزاری هرچه با شکوه تر راهپیمایی روز قدس نیز اشاره داشته و از همه دستگاه های دولتی و غیر دولتی حضور فعال مدیران و کارکنان را در این روز خواستار شد. وی ابراز امیدواری کرد با حضور گستره مردم و مسئولین در راهپیمایی یوم الله روز قدس بار دیگر نقشه های شوم اسرائیل غاصب و آمریکای جنایتکار برآب خواهد شد.
حجت الاسلام حسینی نوری امام جمعه شهرستان ملارد نیز با تبریک میلاد امام حسن مجتبی (ع) و قبولی طاعات و عبادات با اشاره به روایتی از امام دوم شیعیان اظهارداشت: چنان با مردم مصاحبت داشته باشید که خود دوست دارید با شما مصاحبت داشته باشند. امام جمعه ملارد افزود: مدیران و کارکنان ادارات و نهادها سیره و روش ائمه اطهار را در برخورد با مردم سرلوحه کار خود قراردهند. وی تصریح کرد: درستکاری، امانت داری، خدمت صادقانه به مردم از ویژگی های یک مسئول با تقوا در نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد.
محمودی نماینده مردم شهرستانهای ملارد، شهریار و قدس در مجلس شورای اسلامی نیز با تبریک میلاد کریم اهلبیت (ع) و تسلیت فرارسیدن ارتحال ملکوتی حضرت امام (ره) گفت: مجلس در مدت دو ساله تلاش های زیادی داشته، تصمیمات بسیار مهمی گرفته به خصوص در زمینه اقتصاد و توجه به قشر کم درآمد جامعه که توزیع ارزش افزوده نمونه ای از آن است. محمودی افزود: نگاه مجلس فارغ از رویکردها و سلایق سیاسی است و تلاش دارد به دور از هیاهوهای سیاسی منابع در بین اقشار کم در آمد نوزیع نماید.
ارائه گزارش روسای ادارات جهاد کشاورزی، آموزش و پرورش و تعاون ،کار ورفاه اجتماعی بخش دیگری از برنامه های این جلسه بود. در ادامه سید احمد حسینی شریف و مهدی توده روستا به عنوان روسای جدید ادارات آب و فاضلاب روستائی و گاز صفادشت معرفی شدند. 
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 12 خرداد 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ملارد
  • تعداد بازدید 110