En
تاریخ : يکشنبه 14 مرداد 1397
کد 2376

فرماندار ملارد خبرداد:

مجمع شورای مشورتی جوانان شهرستان ملارد تشکیل می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، خطیبی فرماندار شهرستان ملارد، در سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان با اعلام این خبر گفت مجمع مشورتی جوانان شهرستان ملارد در حوزه های مختلف اجتماعی، سیاسی و... به زودی تشکیل می شود که امیدوارم این اقدام حضور جوانان را در تصمیم گیری های کلان شهرستان پویاتر و فعال تر نماید.

فرماندار ملارد اظهارداشت حرف های جوانان را باید شنید و بر اساس خواسته های آنان برنامه ریزی کرد. خطیبی تصریح کرد یکی از مهم ترین عوامل توسعه هر کشوری نیروی انسانی و جوان آن کشور است که اگر به خوبی  هدایت شوند می توان به رشد و پیشرفت همه جانبه آن کشور امیدوار بود. وی گفت قشر جوان پتانسیل  بالقوه‌ای است که مسئولین باید در ایجاد بسترهای مناسب برای رشد و شکوفا شدن استعدادهای آنان تلاش و اقدام شایسته انجام دهند. فرماندار ملارد با بیان اینکه  مشارکت در تصمیمات، اشتغال و نشاط اجتماعی خواسته همه جوان ها است و باید به این موضوع نگاه ویژه ای داشته باشیم اظهار داشت امروز یکی از دغدغه های دولت اشتغال جوانان و خروج از رکود است. خطیبی بر حضور پر رنگ تر جوانان درجلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان تاکید کرد و گفت جوانان سهم عمده ای از جامعه ما را تشکیل داده اند و باید در جلسات مربوط به خودشان حضور پیدا کنند.
در ادامه این نشست ضمن برگزاری کارگاه آموزشی برای اعضای ستاد با موضوع پیشگیری و کاهش طلاق در سطح شهرستان، مصوبات جلسه قبل مورد پیگیری قرار گرفت. نحوه برگزاری جشن ازدواج آسمانی در روز ازدواج مولای متقیان حضرت علی (ع) و حضرت زهرا(س) از دیگر موضوعات این جلسه بود که وظایف اعضای ستاد مشخص و ابلاغ گردید.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 14 مرداد 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ملارد
  • تعداد بازدید 58