En
تاریخ : يکشنبه 14 مرداد 1397
کد 2378

نشست فرماندار ملارد با تولید کنندگان و صنعتگران شهرک صنعتی دهک

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، خطیبی فرماندار شهرستان ملارد به همراه معاون برنامه ریزی و اداری مالی و جمعی از روسای دستگاه های دولتی، در نشستی با مدیران عامل واحدهای تولیدی و صنعتی شهرک صنعتی دهک بخش صفادشت این شهرستان، مشکلات آنان را بررسی و برای حل آن دستورات لازم را صادر کرد.
خطیبی در این نشست با تشریح اقدامات دولت برای حل مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی گفت دولت در صدد رفع مشکلات و موانع صنعتگران، تولیدکنندگان و کارآفرینان است. فرماندار ملارد در این نشست با اشاره به اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری افزود لازمه‌ی این کار حمایت از صنایع و شرکت‌های تولیدی شهرستان است که با فعالیت خود موجبات تولید محصولات و ایجاد اشتغال را فراهم آورده‌اند. وی بر حمایت صنعتگران توسط دستگاه‌های خدمات‌رسان تاکید کرد و تصریح کرد مشکل تعدادی از صنعتگران نقدینگی و نیاز به تعامل بیشتر بانک‌های شهرستان است که باید با همکاری بیشتر نسبت به رفع آن‌ها اقدام کرد.خطیبی گفت دولت دست کسانی را که اقدام به تولید و ایجاد اشتغال در شهرستان کنند به گرمی می‌فشارد و از آن‌ها حمایت می‌کند و دستگاه‌های خدماتی هم باید به صورت تمام قد در کنار صنعتگران باشند. فرماندار ملارد اظهارداشت نشست‌ با مدیران صنایع به‌صورت مستمر و مداوم ادامه خواهد یافت و مسایل و مشکلات صنعت در این نشست‌ها رصد و پیگیری خواهد شد. درادامه این نشست هر یک از صنعتگران و تولیدکنندگان حاضر در جلسه به بیان مشکلات پیشروی حوزه کاری خود پرداختند و مسئولان امر نیز پاسخ‌های لازم را ارائه دادند.
مالیات، نقدینگی، عدم وصول مطالبات،  تقسیط  بیمه کارگران و اعطای تسهیلات با بهره کم، عدم همکاری برخی از دستگاه های خدمات رسان و بانک ها  در تقسیط بدهی ها  عمده مشکلات بیان شده توسط مدیران عامل واحدهای تولیدی و صنعتی شهرک صنعتی دهک بخش صفادشت شهرستان ملارد در این جلسه بود.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 14 مرداد 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ملارد
  • تعداد بازدید 113