En
تاریخ : پنجشنبه 10 آبان 1397
کد 2500

طرح تشدید بازرسی و نظارت بر واحدهای صنفی شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار شهرستان ملارد، بازرسی و نظارت بر واحدهای صنفی این شهرستان به صورت محسوس و نامحسوس تشدید می گردد.
سلطانی معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان ملارد که ریاست این را بر عهده داشت با اعلام این خبر گفت: در این طرح تعداد اکیپ های بازرسی اداره صنعت، معدن و تجارت افزایش یافته و یک تیم بازرسی از فرمانداری بر نحوه عملکرد این بازرسین نظارت خواهند داشت. معاون فرماندار ملارد با اشاره به نوسانات قیمت ارز و تاثیر آن برروی کالاها در ماه های گذشته  گفت: متاسفانه برخی افراد سودجو در این شرایط حساس قیمت ها را بیشتر از قیمت مصوب عرضه می کنند که نیاز است با این گونه افراد برخورد جدی و قاطع صورت گیرد. سلطانی اظهارداشت : اهمیت نظارت بر عرضه و تقاضای بازار برکسی پوشیده نیست، آنچه که مهم است نظارت ها باید مستمر و با برنامه ریزی دقیق باشد . وی گفت: قطعاً اراده جمعی، حرکت منسجم و همکاری همه اعضای ستاد در راستای کنترل قیمت های غیرواقعی که در برخی واحدهای صنفی ایجاد شده است تأثیرگذار است.
تامین لوازم یدکی و لاستیک برای دارندگان تاکسی،کامیون و اتوبوس در سطح شهرستان ملارد از دیگر موضوعاتی بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 10 آبان 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ملارد
  • تعداد بازدید 17