En
تاریخ : پنجشنبه 15 آذر 1397
کد 2578

شورای آموزش و پرورش شهرستان ملارد تشکیل جلسه داد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ملارد به ریاست توکلی کجانی فرمانداراین شهرستان و با حضور اعضای این شورا، جمعی از مدیران مدارس و نماینده دانش آموزان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
بر اساس این گزارش، تعیین تکلیف اسناد مالکیتی برخی از مدارس، پرداخت قبوض انشعابات مدارس، رسیدگی به وضعیت سرویس معلمین و ارائه نقاط نظرات و هم اندیشی اعضاء برای رفع کمبود فضاهای آموزشی در برخی از نقاط پرجمعیت شهرستان از مواردی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت. بخشی از این جلسه به بیان مشکلات و ارائه نقطه نظرات توسط تعدادی از مدیران مدارس و نماینده دانش آموزان اختصاص یافت.
توکلی کجانی فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان ملارد، فرارسیدن 16 آذر روز دانشجو را تبریک گفت. فرماندار ملارد با اشاره به کمبود فضای آموزشی در این شهرستان افزود: بر اساس برنامه ششم توسعه و بر اساس سرانه جمعیتی، باید 260 کلاس درسی از طریق تبدیل به احسن، خیرساز و و شهرداری تابعه در نقاط پرجمعیتی شهرستان ساخته و بازسازی شود. وی افزود: آموزش و پرورش نباید وظایف قانونی خود را در ساخت، تجهیز و آموزش با کیفیت فراموش کند، اما با توجه به شرایط اقتصادی فعلی کشور همه باید در راستای بالا بردن کیفیت آموزش کمک نمایند. رئیس شورای اموزش و پرورش شهرستان ملارد اظهارداشت: اگر آموزش در مدارس ارتقا یابد در تمام زمینه ها رشد خواهیم داشت و این امر مهم نیازمند تلاش و همت مضاعف همگان است. جا به جائی مدرسه دانش آموزان استثنائی امام علی (ع) از لم آباد به ساختمان های بنیاد تعاون ناجا برای  سهولت در تردد دانش آموزان و احصاء مشکلات مدارس بر اساس اولویت بندی توسط مدیران و ارائه به این شورا از مواردی بود که نماینده عالی شهرستان ملارد بر آن تاکید داشت.

 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 15 آذر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ملارد
  • تعداد بازدید 43