En
تاریخ : دوشنبه 17 دي 1397
کد 2638

توکلی کجانی: روستاها عامل اصلی توسعه کشور هستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد در نشست صمیمی با اهالی روستای مهرآذین این شهرستان که با حضور حجت الاسلام حسینی امام جمعه، محمودی نماینده مردم شهرستانهای ملارد، شهریار و قدس در مجلس شورای اسلامی، جمعی از روسای دستگاه های اجرایی برگزار گردید،گفت:
توسعه کشور در گرو ایجاد اشتغال در روستاها است. فرماندار ملارد بر ارائه طرح های اشتغالزایی روستایی جهت ایجاد اشتغال در روستاها تاکید کرد و افزود: تقویت اقتصاد روستایی زمینه ساز توسعه همه جانبه کشور است و این مهم بایستی در دستور کار شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران قرار گیرد. توکلی کجانی عنوان کرد: ایجاد شغل در روستا موجب وابستگی بیشتر اهالی به سکونت در روستا شده و از مهاجرت به شهر جلوگیری می‌کند. وی در ادامه با اشاره به حضور مسئولان دستگاه های اجرایی، مقننه و قضایی در این جلسه اظهارداشت: یکی از برکات انقلاب ایران این است که مسئولان در بین مردم حضور پیدا می کنند و پاسخگوی مطالبات آنان هستند. فرماندار ملارد وحدت، همدلی و همراهی بین مسئولان و مردم را نیاز امروز کشوردانست و افزود: برجام یک توافق بین المللی است و مذاکراتی که صورت گرفت به تائید سران نظام رسید و با تمام عهد شکنی هایی که دولت آمریکا داشت، منفعت هایی هم برای کشورمان داشت، نباید عده ای به بهانه های مختلف بین مردم نامیدی ایجاد کنند. نماینده عالی دولت در شهرستان ملارد افزود: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمات بسیار ارزشمندی به مردم در طول 40 سال انقلاب داده شده است، مشکلات اقتصادی که اکنون با توطئه دشمن در کشور ایجاد شده با یاری خداوند متعال و همدلی و همبستگی مردم و مسئولان رفع خواهد شد.
بیمه تامین اجتماعی کشاورزان، شفافیت در نحوه هزینه کرد اعتبارات ارزش افزوده و80 درصد درآمد شهرداری از حریم،تعیین تکلیف مرز مشترک دو روستای ویلادشت و مهر آذین، تجهیز ساختمان آتش نشانی و لکه گیری معابر این روستا و حق آبه کشاورزی از مواردی بود که فرماندار شهرستان ملارد بر پیگیری و اجرای آنها با توجه به نیاز و خواسته اهالی روستای مهرآذین تاکید کرد.
 
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 17 دي 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ملارد
  • تعداد بازدید 17