En
تاریخ : چهارشنبه 22 اسفند 1397
کد 2814

فرماندار ملارد مطرح کرد:

لزوم ارائه ایده های نو وطرح های جدید در حوزه مسائل مربوط به جوانان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد در آخرین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان در سالجاری در جمع اعضای این ستاد اظهار داشت:
با توجه به حلقه مفقوده بین دستگاه ها درحوزه  مسائل جوانان باید با یافتن نقطه اتصال بین دستگاهی از ایده ها وطرح های سنتی فاصله گرفت و طرح های نو وایده های جدیدی در این خصوص ارائه داد. وی با بیان اینکه طرح های سنتی نسبتا جواب گوی حل مسائل جوانان نیست،افزود: امروز جوانان مطالبه گر و نیازمند توجه هستند، همه مسئولان باید پاسخگوی خواست های آنان باشند. نماینده عالی دولت در شهرستان ملارد ضمن تاکید بر لزوم استفاده دستگاه های اجرایی شهرستان از ظرفیت تشکل های مردم نهاد اضافه کرد: هر کجا که امور را به مردم و به ویژه جوانان واگذار کرده ایم کارها به خوبی پیش رفته و این نشان می دهد که این تشکل ها می توانند فعالیت ها و امور برون سپاری شده توسط دستگاه ها را انجام دهند. نماینده عالی دولت در شهرستان ملارد با اشاره به مطالبه مقام معظم رهبری در خصوص واگذاری امورات کشور به جوانان افزود: دولت تدبیر و امید از ابتدای به روی کار آمدن خود یکی از مهمترین مسیرهای مدیریتی خود را بر جوانگرایی و استفاده از ظرفیت بانوان مبتنی ساخته که چندین انتصاب در مدیریت کلان در دولت دوازدهم مصداق بارزی بر توجه جدی دولت به حوزه جوانان است. توکلی کجانی با اشاره به اهمیت نظرات جوانان و تاثیر نقد در بهبود رویه ها افزود: ما به نظرات جوانان برای استفاده از ایده های نو در بهبود ساختارها نیازمندیم. وی با بیان اینکه نقدهایی به ساختار ستاد ساماندهی جوانان وارد است افزود: ضرورت حضور جوانان در جلسات ستاد ساماندهی درخواست ما نیز هست زیرا نمی شود بدون حضور جوانان برای آنها تصمیم گیری کرد. فرماندار ملارد در ادامه با توجه به دستور کار این جلسه پیرامون برگزاری برنامه های هفته جوان از دستگاه های اجرایی خواست برنامه های پیشنهادی خود را در قالب کارگروهی جمع بندی و برای برگزاری هرچه با شکوه تر برنامه های هفته جوان برنامه های جدید همراه با ایده ارائه نمایند.
در ادامه این جلسه گزارشی از جلسات برگزار شده و برنامه های پیش بینی شده برای برگزاری هفته جوان در سال 98 ارائه گردید. بر اساس این گزارش در سالجاری ستاد ساماندهی امور جوانان با برگزاری 9 جلسه بیش از 57 مصوبه داشته است که 90 درصد آن اجرایی شده است.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 22 اسفند 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ملارد
  • تعداد بازدید 15