En
تاریخ : سه شنبه 27 فروردين 1398
کد 2865

روند کمک به سیل زدگان خوزستان به وسائل سرمایشی تغییر کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد در خوزستان گفت: روند کمک به مردم سیل زده دشت آزادگان خوزستان تغییر کرده و به سمت تامین اقلام سرمایشی و بهداشتی رفته است.
توکلی کجانی افزود: روند دریافت کمک های مردمی که طی روزهای گذشته برای تامین اقلام غذایی بود، با اطلاع رسانی در خصوص نیاز سیل زدگان تغییر رویه داده است.
وی یادآورشد: اکنون شاهد دریافت کمک های مردمی در زمینه تامین امکانات سرمایشی از جمله کولر، پنکه و پشه بند و ست های بهداشتی هستیم.
فرماندار ملارد با اشاره به روند اقدامات فنی در دشت آزادگان اظهار داشت: عوامل شهرداری تهران و تمامی دستگاه های استانی سیل بند قدرت آباد در مسیر دسترسی بستان به سوسنگرد را تکمیل می کنند.
نماینده فرمانداران استان تهران در خوزستان گفت: هم اکنون 10 ها دستگاه خودرو سنگین و ماشین آلات راهسازی در کنار نیروی انسانی متخصص برای انسداد محدوده ای که باعث بروز مشکلات بسیاری در مسیر سوسنگرد به بستان شده بود، فعالیت می کنند.
وی خاطرنشان کرد: در صورتی که حجم آب مشکل ساز نشود، سیل بند قدرت آباد فردا تکمیل می شود.
از روز شنبه 18 فروردین مسئولان تهرانی از جمله معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با حضور در منطقه دشت آزادگان و مرکز شهر سوسنگرد ارائه خدمات و بازدیدهای میدانی را آغاز کردند.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 27 فروردين 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ملارد
  • تعداد بازدید 20