En
تاریخ : يکشنبه 22 تير 1399
کد 4563

فرماندار ملارد: ارائه خدمات به شهروندان منوط به زدن ماسک

برنجی: شهرستان ملارد با توجه به افزایش تعداد ابتلا شهروندان به ویروس کرونا در وضعیت هشدار قرار گرفته است و ارائه خدمات به شهروندان منوط به زدن ماسک است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، سجاد برنجی افزود: شهرستان ملارد تا چند روز پیش در وضعیت زرد قرار داشت که کم توجهی برخی از شهروندان در رعایت ملاحظات بهداشتی این شهرستان را به وضعیت هشدار تغییر داده است.
فرماندار شهرستان ملارد افزود: بر اساس دستورالعمل ستاد ملی کرونا ادارات و دستگاه‌های خدمات رسان شهرستان ملزم به ارائه خدمات به شهروندانی هستند که از ماسک استفاده می کنند و اجازه ارائه خدمات به افراد منوط به استفاده از ماسک می باشد.
وی با اشاره به اینکه اصناف و بسیاری از شهروندان علاوه بر استفاده از ماسک، دستور العمل‌های بهداشتی را بخوبی رعایت می‌کنند، افزود: برخی از تالار‌ها و باغ رستوران‌ها در حاشیه شهر اقدام به برگزاری مراسم‌های عروسی و سرو قلیان کرده بودند که تعدادی از این باغ رستوران‌ها با دستور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تعطیل شد و به برخی از این باغ رستوران‌ها هم اخطار پلمپ داده شده است.
برنجی گفت: وظایف تمامی دستگاه‌های دولتی و نهاد‌های عمومی مشخص شده و در صورت قصور به جد با مسئولین کم کار برخورد خواهد شد و از شهروندان و روستائیان وظیفه شناس شهرستان ملارد خواهشمندیم تخلفات احتمالی اصناف و دستگاه‌های دولتی را گزارش نمایند.
وی گفت: از مردم تقاضا داریم با رعایت فاصله اجتماعی، اجتناب از تردد‌ها و اجتماعات غیرضرور و استفاده از ماسک به ریشه کنی و مهار این ویروس کمک کنند

 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 22 تير 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ملارد
  • تعداد بازدید 22