En
تاریخ : پنجشنبه 9 مرداد 1399
کد 4635

برنجی فرماندار شهرستان ملارد:

طرح نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح شهرستان از روز شنبه آغاز می شود

جلسه نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح شهرستان به ریاست فرماندار ملارد برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد: در روز پنجشنبه مورخ نهم مرداد ماه جلسه نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی به ریاست برنجی فرماندار ملارد برگزار گردید.
سجاد برنجی در این جلسه گفت : شهرداری ها با ظرفیت ۱۰۰ درصدی نسبت به فرهنگ سازی مردم در خصوص استفاده از ماسک و رعایت پروتکل ها اقدام نمایند همچنین باید در زمینه نظارت بر اصناف در سطح کشور نمونه باشیم
فرماندار شهرستان ملارد در ادامه ضمن تقدیر از امام جمعه و هیات های مذهبی بابت همکاری در جهت لغو برنامه مراسم دعای عرفه و نماز عید قربان به واسطه مصوبات ستاد کرونا افزود : به دلیل موقعیت جغرافیایی شهرستان و از طرفی به واسطه مسافرت روزانه شهروندان به تهران و کرج  کنترل بیماری کرونا با مشقت صورت میپذیرد.
وی خاطر نشان ساخت : اصناف از ظرفیت نیروهای بسیج و مردمی جهت نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی استفاده نماید و از اداره صمت انتظار میرود سریعتر نسبت به تولید ماسک ارزان قیمت و عرضه آن اقدام نماید
 سجاد برنجی در پایان افزود : با توجه به اوضاع سخت متاثر از کرونا روسای ادارات شهرستان میبایست به صورت جهادی اقدام نمایند.
 
دادستان ملارد :
لزوم تشدید نظارت بر پمپ بنزین های سطح شهرستان جهت رعایت پروتکل های بهداشتی.
جبله دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملارد نیر درادامه افزود : نظارت بر باغ رستوران های خوشنام و برخورد جدی با هنجار شکنان در دستور کار ما قرار گرفته است.
وی تصریح کرد : متصدیان صنوف نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی روسای اتحادیه ها باید توجیه کامل شوند و شهرداری ملارد نیز نسبت به جمع آوری معتادین متجاهر که باعث گله مندی شهروندان گردیده اند  با همکاری سایر دستگاهها سریعا اقدام نماید.
وی در پایان یادآور شد : موضوع  اختصاص زمین توسط شهرداری ملارد جهت ساماندهی ضایعاتی های سطح شهر ظرف مدت ۲۰ روز انجام شود.

در ادامه این نشست سرهنگ جهانی نژاد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان ملارد:
سپاه در راستای مصوبات ستاد کرونا، روز عرفه برنامه ای بصورت جمعی برگزار نخواهد نمود.
وی ادامه داد : ضرورت فرهنگ سازی و آموزش ساخت ماسک در منازل در این شرایط بسیار حایز اهمیت است و سپاه جهت نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی در سطح شهرستان آمادگی کامل دارد
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 9 مرداد 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ملارد
  • تعداد بازدید 28