En
تاریخ : شنبه 11 مرداد 1399
کد 4636

سجاد برنجی فرماندار ملارد:

بررسی فرصت های سرمایه گذاری توسط شرکت سرمایه گذاری شاهد در شهرستان ملارد

جلسه بررسی فرصت های سرمایه گذاری توسط شرکت سرمایه گذاری شاهد در شهرستان ملارد به ریاست برنجی فرماندار شهرستان ملارد برگزار گردید
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد: در روز پنجشنبه مورخ نهم مرداد ماه جلسه بررسی فرصت های سرمایه گذاری توسط شرکت سرمایه گذاری شاهد به ریاست برنجی فرماندار شهرستان ملارد و با حضور حق وردی نماینده مردم شهرستانهای ملارد شهریار و قدس در مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری شاهد بنیاد شهید در فرمانداری ملارد برگزار گردید.
برنجی دراین جلسه اظهار داشت: شهرستان ملارد با توجه به موقعیت جغرافیایی و ویژگی های بارز آن مستعد سرمایه گذاری است و تاسیس مجتمع های چند منظوره توسط مدیریت شهری میتواند به افزایش سرانه های فرهنگی و...کمک نماید.
وی در پایان افزود: سیل مهاجرت و سکنی گزیدن در شهرستان ملارد به دلیل گرانی مسکن و رشد نرخ اجاره بها در تهران افزایش چشمگیری داشته است از همین رو انتضار می رود مسئولین نگاه ویژه ای به شهرستان ملارد داشته باشند.

 حق وردی نماینده مردم شهرستان های ملارد قدس و شهریار در مجلس شورای اسلامی:
مشکلات اسناد مالکیت مرتبط به بنیاد شهید در شهرستان میبایست حل و فصل گردد.
حق وردی نماینده مردم شهرستان های ملارد قدس و شهریار در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه افزود: مسئولین شهرستان تعامل و همکاری لازم را جهت سرمایه گذاری شرکت شاهد در شهرستان معمول نمایند تا مردم از خدمات آن بهره مند گردند.
 
در ادامه این نشست بیک محمدلو مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری شاهد بنیاد شهید اعلام نمود:
شرکت شاهد آمادگی لازم جهت سرمایه گذاری در شهرستان ملارد را دارد
کولیوند شهردار ملارد در این جلسه اعلام نمود:
شهرداری ملارد آمادگی این را دارد تا با بنیاد شهید جهت توافق درراستای تملک باغ ۱۶ هکتاری به منظور توسعه فضای سبز شهری اقدام نماید.
 
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 11 مرداد 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ملارد
  • تعداد بازدید 142