شنبه 29 مرداد 1401
تاریخ : دوشنبه 14 تير 1400
کد 5590

برگزاری جلسه مشترک فرماندار ، امام جمعه ، دادستان و رئیس دادگستری شهرستان با اعضای شورای اسلامی شهر ملارد

بیمارستان ملارد تا ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد ، در جابجایی دولت‌ و شوراها باید مراقبت نماییم که کوچکترین خللی در جریان خدمت به مردم ایجاد نشود
به گزارش خبرگزاری روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد ؛ برنجی فرماندار ملارد در نشست مشترک امام جمعه و فرماندار ، دادستان و ریاست دادگستری شهرستان با اعضای شورای اسلامی شهر ملارد گفت:  با توجه به بروز مسائل متعدد و سخت در دو سال گذشته در کشور و شهرستان مجموعه شورا و شهرداری ملارد همراهی بسیار مناسبی با دستگاه های حاکمیتی در جهت اداره شهرستان داشته‌ است و بدون این همراهی قطعا مشکلات عدیده ای بروز می کرد.

وی افزود: با توجه به روزهای پایانی دوره پنجم شوراها موضوعات بهداشتی-  درمانی،  فرهنگی ، انتظامی و ... که توسط این شورا پیگیری شده بود باید به سرانجام برسد.

برنجی گفت: واگذاری سند مالکیت عرصه بیمارستان و کمک به رفع نواقص عمرانی  ، واگذاری زمین برای حوزه علمیه و مجتمع فرهنگی ، شروع عملیات عمرانی ساخت کلانتری در محله سرآسیاب سه موضوع اولویت داری است که امیدواریم سریعتر توسط شورای اسلامی شهر و شهرداری ملارد به سرانجام برسد.

وی تصریح کرد: بیمارستان مهمترین مطالبه مردم شریف ملارد است که طبق وعده دکتر مرعشی سرپرست بیمارستان و در صورت کمک مجموعه مدیریت شهری در ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید ، همچنین ساخت کلانتری در محله سرآسیاب از دغدغه‌های مردم عزیز این منطقه است که تمامی مراحل قانونی جهت ساخت آن طی شده است و فقط باید عملیات عمرانی مربوطه آغاز شود.

وی افزود: در جابجایی دولت‌ها و شوراها باید مراقبت نماییم که کوچکترین خللی در جریان خدمت به مردم ایجاد نشود و  تا لحظه آخر که در مسئولیت قرار داریم با تمام توان سعی نماییم  مقدمات و زیرساخت‌های لازم را فراهم نماییم.


.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 14 تير 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ملارد
  • تعداد بازدید 70
Aa