En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

با حضور معاون فرماندار ملارد از نزدیک مشکلات ناحیه صنعتی دهک مورد بررسی قرارگرفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد؛ با حضور سیلمانی راد معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری ملارد،انصاری بخشدارصفادشت و روسای دستگاه های خدمات رسان در شهرک صنعتی دهک در بخش صفادشت مشکلات و مسائل این ناحیه صنعتی از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت.
چهارشنبه 1 بهمن 1393

نشست فرماندار ملارد با مدیر عامل جدید شرکت آبفای شهرها و شهرک های غرب استان تهران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، مدیرکل جدید شرکت آبفای شهرها و شهرک های غرب استان تهران در نشست با کرمی فرماندار آخرین وضعیت طرح ها و پروژه های در دست احداث این شرکت درسطح شهرستان ملارد را ارائه نمود .
سه شنبه 30 دي 1393

پاک سازی طبیعت وکاشت 100 اصله نهال در روزهوای پاک توسط بانوان شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد، در اجرای مصوبه ستاد فضای سبز شهرستان ملارد مبنی بر کاشت نهال در روزهوای پاک، تشکل غیر دولتی طرفداران محیط زیست واعضای کارگروه امور بانوان شهرستان با همکاری بخشداری صفادشت طی اقدامی خود جوش وداوطلبانه در روستای سلمیان بخش صفادشت حضور یافته، علاوه برکاشت 100 اصله نهال، اقدام به پاک سازی وجمع آوری زباله های تجزیه ناپذیر این روستا نمودند.
سه شنبه 30 دي 1393

هفتمین نشست تخصصی کارگروه امور بانوان شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، هفتمین نشست تخصصی کارگروه امور بانوان شهرستان ملارد به ریاست مجتبی شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ملارد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
سه شنبه 30 دي 1393

حضور فرماندار ملارد در همایش شوراهای آموزش و پرورش این شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد؛ همزمان با سراسر کشور بزرگداشت هفته شوراهای آموزش و پررش در شهرستان ملارد با حضور حجت الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان ،کرمی فرماندار و رئیس شورای آموزش پرورش شهرستان ملارد ،گروسی نماینده شهرستانهای ملارد،قدس و شهریار در مجلس شورای اسلامی ، سلطانی بخشدارمرکزی وجمعی ازاعضای شورای اسلامی شهر ملارد ،معلمین و دانش آموزان شهرستان درسالن شهید طحانی آموزش و پرورش شهرستان ملارد برگزارشد.
سه شنبه 30 دي 1393

تخریب ساخت وسازهای غیر مجاز در شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد؛ در راستای جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در شهرستان ملارد در یک اقدام پیشگیرانه با حضور حسینی معاون فنی و عمرانی فرمانداری ، جبله دادستان ، سلطانی بخشدار مرکزی و دیگر اعضای ستاد جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز شهرستان ملارد چند باب ویلا که به صورت غیر مجاز در اراضی کشاورزی و باغات شهرستان ملارد واقع در روستاهای قشلاق و لم آباد از توابع بخش مرکزی ملارد ساخته شده بود بعد از طی مراحل قانونی و قضایی تخریب گردید.
دوشنبه 29 دي 1393

دومین جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد، دومین جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان ملارد به ریاست شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ودیگر اعضای این ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
دوشنبه 29 دي 1393

آخرین تصمیمات شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، در جلسهشورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملارد ، آخرین اقدامات کمیته های زیر مجموعه این شورا بررسی و برای برخورد جدی و مسئولانه با پدیده شوم اعتیاد تصمیمم گیری شد .
دوشنبه 29 دي 1393

بررسی مشکلات ناحیه صنعتی دهک در دیدار اعضای هیئت مدیره شرکت با فرماندار ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ؛ در نشستی داود کرمی فرماندار شهرستان ملارد و سلیمانی راد معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری با اعضای هیئت مدیره ناحیه صنعتی دهک در محل فرمانداری دیدار و گفتگو کردند.
شنبه 27 دي 1393

ستاد جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان ملارد تشکیل جلسه داد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ملارد ، در جلسه ستاد جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز که به ریاست داود کرمی فرماندار شهرستان ملارد و با حضور دادستان ، بخشداران ، شهرداران ، روسای شورای اسلامی شهر ملارد و صفادشت و جمعی از روسای ادارات عضو در این ستاد برگزار شد ، آخرین اقدامات در خصوص ساخت و سازهای غیر مجاز در سطح شهرها و روستاهای این شهرستان مطرح و تصمیمات بازدارنده لازم اتخاذ گردید .
شنبه 27 دي 1393