En
تاریخ : چهارشنبه 8 ارديبهشت 1400
کد 5333

سه شنبه های پاسخگویی

رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد هر سه شنبه آماده ملاقات حضوری با مراجعه کنندگان میباشد. سه شنبه هر هفته رئیس اداره بهزیستی به همراه مسئولین حوزه ها آماده پاسخگویی به مراجعه کنندگان میباشند.
به گزارش روابط عمومي بهزيستي ملارد، داود خادم رئیس اداره بهزیستی ضمن تاکید بر اهمیت پاسخدهی سریع و کامل به ارباب رجوع گفت: در تمامی روزهای هفته و در ساعات کاری مسئولین و کارشناسان حوزه ها آماده پاسخگویی به مددجویان و مراجعه کنندگان میباشند ولی در روزهای سه شنبه بصورت حضوری با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی جهت پیگیری امور مربوط به معلولین و افراد دارای پرونده و همچنین مراجعه کنندگان حضور دارند.
در ادامه خادم افزود: در این ملاقات ها مسائل مختلفی از قبیل: اشتغال ، کمک هزینه درمان ، کمک هزینه مسکن، فرزندخواندگی و .... مطرح میگردد که به تمامی درخواستها با حضور و پیگیری مسئولین حوزه های تخصصی از طریق کارشناسان مربوطه رسیدگی میشود.
وی در پایان با بیان اینکه نحوه پاسخگویی به مددجویان با توجه به شرایط موجود و خطر بیماری تغییر کرده گفت: در حال حاضر و با توجه به شیوع بیماری کووید 19 در تلاش هستیم تا با حضور حداقل افراد و در کمترین زمان ممکن و اکثر موارد بصورت تلفنی و غیرحضوری مسائل و درخواست ها را پیگیری نمائیم.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 8 ارديبهشت 1400
  • توسط اداره بهزیستی و شبکه بهداشت فرمانداری ملارد استانداری تهران
  • تعداد بازدید 6