En
تاریخ : دوشنبه 13 ارديبهشت 1400
کد 5351

توزیع بن خرید لباس جهت مددجویان بهزیستی شهرستان ملارد

در راستای اجرای طرح ضیافت همدلی و به مناسبت ماه مبارک رمضان 100 عدد بن خرید لباس هر کدام به ارزش چهارصد و پنجاه هزار تومان به همت موسسه خیریه نیک گامان جمشید توزیع شد.
به گزارش روابط عمومي بهزيستي ملارد، داود خادم رئیس اداره ضمن تقدیر از همکاری و حمایت های این موسسه در خدمات رسانی به جامعه هدف تحت حمایت اداره بهزیستی شهرستان گفت: از ابتدای آغاز ماه مبارک رمضان با استفاده از اعتبارات سازمان و نیز پیگیری های حوزه مشارکتهای مردمی کمک هایی را در غالب بسته های حمایتی و ... جهت مددجویان و افراد دارای معلولیت ارائه نموده ایم.
وی افزود: در این مرحله نیز با توجه به مشکلات اقتصادی ناشی از شیوع بیماری کرونا و بالطبع تعطیلی بسیاری از کسب و کارها و در نتیجه فشار مضاعف بر اقشار پایین درآمد جامعه که بسیاری از این افراد در سازمان بهزیستی دارای پرونده حمایتی میباشند، طبق رایزنی های صورت گرفته توسط معاونت مشارکتهای مردمی 100 عدد بن خرید لباس از فروشگاه های مربوط به همت موسسه خیریه نیک گامان جمشید تهیه و طبق اولویت بندی و بررسی مددکاران جهت مددجویان حوره توانبخشی دارای معلولیت جسمی و حرکتی و همینطور ایتام توزیع گردید.
مهری سادات شاهچراغی معاون مشارکتهای مردمی نیز ضمن اعلام شماره تماس 65109492 آمادگی این اداره را جهت ارائه راهنمایی در خصوص کمک های نقدی و غیرنقدی خیرین و مردم شریف اعلام و گفت: با توجه به نزدیکی به عید فطر برنامه ریزی هایی جهت جمع آوری فطریه طبق سنوات قبل صورت گرفته و در تلاش هستیم تا بتوانیم با استقاده از بودجه سازمان و همراهی و حمایت افراد نیکوکار در جهت برطرف نمودن گوشه ای از مشکلات نیازمندان تحت پوشش گام برداریم.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 13 ارديبهشت 1400
  • توسط اداره بهزیستی و شبکه بهداشت فرمانداری ملارد استانداری تهران
  • تعداد بازدید 5