En
تاریخ : دوشنبه 20 ارديبهشت 1400
کد 5371

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و‌ پرورش شهرستانهای تهران:

ملارد یکی از فعال‌ترین قطب‌های سوادآموزی استان

با حضور معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد از ده نفر آموزش‌دهنده منتخب و مدیران مراکز یادگیری محلی، تقدیر بعمل آمد.

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ملارد، عربعلی زینالی، معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران، در آیین تجلیل از آموزش‌دهندگان منتخب و مدیران مراکز یادگیری محلی شهرستان ملارد ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در این شهرستان در حوزه سوادآموزی، به اتحاد و اهمیت کار دسته جمعی اشاره کرد و گفت: ملارد یکی از قطب‌های فعال و موفق در این حوزه بوده و این موفقیت فقط با همدلی و کار گروهی و حمایت مدیریت مجموعه اتفاق می افتد.

زینالی افزود: آموزش دهندگان نهضت با اینکه با مشکلات خاصی روبرو هستند بازهم عشق آموختن و آموزش دادن در آنها کم رنگ نمی شود و همچنان بر ریشه کنی بی سوادی در کشور تلاش می کنند.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم همه این همکاران زحمتکش با مثبت اندیشی، اجر کار خود را در دنیا و آخرت ببینند و مسئولین نیز در ایجاد یک وضعیت شغلی ثابت برای این عزیزان همت گمارند.

همچنین طیب رضایی‌فر، مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد نیز ضمن اشاره به اهمیت فعالیت‌های حوزه سوادآموزی در کاهش بی سوادی و کم سوادی اذعان داشت: خوشبختانه با وجود بیماری کرونا و سختی های شرایط حاضر، واحد سوادآموزی این شهرستان دست از تلاش برنداشته و هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ کمی جزو برترین‌های استان شناخته شد‌ و قطعاً این موفقیت مهم جز با پیگیری مسئول سواد آموزی آموزش و پرورش ملارد، میسر نمی‌شد که با جدیت و تلاش‌ در حال پیگیری برنامه‌های موجود است.

در این مراسم که صادق اسفندیار، رئیس اداره ساماندهی دوره‌های سوادآموزی و آموزش‌های داوطلبانه، نیز حضور داشت، از ده نفر آموزش‌دهنده منتخب و مدیران مراکز یادگیری محلی، تقدیر بعمل آمد.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 20 ارديبهشت 1400
  • توسط آموزش و پرورش فرمانداری ملارد استانداری تهران
  • تعداد بازدید 14