En
تاریخ : چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400
کد 5380

توزیع 500 بسته لباس مخصوص نوزدان در شهرستان ملارد

در راستای اجرای طرح ضیافت همدلی و به مناسبت ماه مبارک رمضان 500 بسته لباس مخصوص نوزادی ویژه مددجویان دارای پرونده های اجتماعی و توانبخشی توزیع گردید.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد، داود خادم رئیس اداره بهزیستی نیز ضمن تاکید بر لزوم کمک به مددجویان در تمامی موارد گفت: طی پیگیری های صورت گرفته پیش از این بسته های معیشتی و نیز بسته های حاوی پوشاک بزرگسال توزیع شده بود که طی هماهنگی های مابین این اداره و شیرخوارگاه آمنه ، در این مرحله 500 بسته حاوی پوشاک ویژه نوزادان و شیرخواران با هدف کمک به جامعه هدف سازمان و طبق بررسی مددکاران معاونتهای تخصصی و اولویت بندی با توجه به مشکلات موجود توزیع شد.
وی در ادامه افزود: در راستای طرح ضیافت همدلی تمامی تلاش خود را بکار گرفته ایم تا با توجه به بودجه و اعتبارات موجود و نیز حمایتهای همیشگی خیرین و موسسات خیریه در جهت رفع مشکلات مددجویان اقدام نمائیم.
خادم در پایان با تاکید بر تداوم اینگونه اقدامات گفت: این اداره از آغاز طرح ایران همدل و در ادامه آن پازل همدلی  در جهت اجرای مصوبات مرتبط با این طرحها تلاش نموده است. و در واقع تمامی اموری که بتوانند گوشه ای از مشکلات جامعه هدف سازمان را رفع نمایند با استقبال از سوی موسسات شهرستان و همچنین کارشناسان حوزه های تخصصی روبرو میشود .
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400
  • توسط اداره بهزیستی و شبکه بهداشت فرمانداری ملارد استانداری تهران
  • تعداد بازدید 5