En
تاریخ : چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400
کد 5381

داود خادم رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد: 55 بسته حمایتی با ارزشی بیش از سیصد میلیون ریال در مراکز مثبت زندگی توزیع شده است.

به مناسبت ماه مبارک رمضان 55 بسته حمایتی شامل: خرما، پنیر،دستمال ،ماسک، برنج، روغن، قند، چای، شکر، حبوبات، سویا، ماکارونی، رب گوجه و ... به ارش ریالی بیش از سیصد میلیون رسال توسط مرکز مثبت زندگی با کد 14898 به مدیریت مهتا کاوندی جهت مددجویان دارای پرونده توانبخشی و حمایتی توزیع شد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد ، داود خادم رئیس اداره ضمن تقدیر از عملکرد مراکز مثبت زندگی از زمان آغاز فعالیت گفت: از اسفند ماه سال 99 هشت مرکز مثبت زندگی با هدف خدمات رسانی بهتر و سریعتر به جامعه هدف سازمان در شهرستان ملارد در مناطق مختلف شروع به فعالیت نموده  که در مرحله ابتدایی پایش پرونده ها و در نهایت بازدید منزل مددجویان جهت بررسی دقیق شرایط و ویرایش اطلاعات در دستور کار این مراکز قرار گرفته است.
خادم در ادامه با بیان این مطلب که راه اندازی این مراکز با توجه به سیاست محله محور بودن نقش بسیار موثری در سهولت دسترسی مددجویان به خدمات و بالطبع کارشناسان جهت نظارت بیشتر و رسیدگی به مشکلات این افراد دارد گفت: در راستای ارائه خدمات به مددجویان و نیز به مناست ماه مبارک رمضان و اجرای طرح ضیافت همدلی اقدامات بسیار موثری در این مراکز صورت پذیرفته که در این مورد توزیع بیش از 50 بسته حمایتی تهیه شده توسط خیرین و پیگیری مرکز 14898 بوده که با توجه به مشکلات موجود  نیز مسائل ناشی از قرنطینه و .... کمک شایانی در جهت رفع مشکلات معیشتی این افراد است.
خادم در پایان ضمن تقدیر از همراهی و حمایت همیشگی موسسات و مراکز غیردولتی در خدمات رسانی هرچه بهتر به جامعه هدف گفت :کارشناسان این مراکز با بررسی دقیق شرایط افراد دارای پرونده و همینطور خدماتی که تاکنون به ایشان ارائه گردیده، اولویت بندی دریافت کمک های معیشیتی، درمانی، مسکن، اشتغال و .... را ضمن تهیه لیست با ستاد شهرستان هماهنگ مینمایند.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400
  • توسط اداره بهزیستی و شبکه بهداشت فرمانداری ملارد استانداری تهران
  • تعداد بازدید 5