En
تاریخ : شنبه 25 ارديبهشت 1400
کد 5386

برگزاری کارگاه مجازی قصه گویی در ملارد

همزمان با بزرگداشت روز حکیم ابوالقاسم فردوسی کارگاه مجازی قصه گویی با موضوع نقاله خوانی و شاهنامه خوانی در شهرستان ملارد برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد، کارگاه مجازی یکروزه شاهنامه خوانی به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد و همکاری  انجمن شعر و ادب شهرستان ملارد برگزار شد.
امیر اسماعیل پورروشن رئیس اداره با اشاره به اینکهشاهنامه، سند هویت ایران کهن از دیرپاترین تمدن‌های شناخته شده جهان است و شعر فاخر فردوسی پاسدار زبان پارسی و گنجینه ای ماندگار از آموزه‌های توحیدی و اخلاقی است که با نام خدا شروع می‌شود و سرشار از مفاهیمی همانند دانش اندوزی، عدالت، دادگری، نیکوکاری و خردورزی است بر آن شدیم که با همکاری انجمن شعر و ادب شهرستان اقدام به برگزاری کارگاه شاهنامه خوانی در شهرستان ملارد نماییم.
علاقمندان به هنر شعر و ادب پارسی و نقالی خوانی با مراجعه به صفحه مجازی معرفی شده  به شاهنامه خوانی پرداخته و با حضور و راهنمایی های استاد اکرم گلبان روش صحیح شاهنامه خوانی را فرا میگیرند.
گفتنی است اکرم گلبان شاعر، نویسنده و از اساتید به نام در حوزه شعر و ادب میباشند که موفق به کسب رتبه اول داستان نویسی در سال 92 در استان تهران شده است.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 25 ارديبهشت 1400
  • توسط فرهنگ و ارشاد اسلامی فرمانداری ملارد استانداری ملارد
  • تعداد بازدید 5