En
تاریخ : چهارشنبه 12 خرداد 1400
کد 5456

فرماندار ملارد از روند پیشرفت بیمارستان ملارد بازدید کرد

فرماندار ملارد به همراه امام جمعه شهرستان ملارد، مدیر شبکه بهداشت و درمان، جمعی از مسئولان و پیمانکار پروژه از روند پیشرفت بیمارستان ملارد بازدید کردند.
فرماندار ملارد به همراه امام جمعه شهرستان ملارد، مدیر شبکه بهداشت و درمان، جمعی از مسئولان و پیمانکار پروژه از روند پیشرفت بیمارستان ملارد بازدید کردند.
مورخ 10 خرداد 1400، در این بازدید ابتدا دکتر عسگری مدیر شبکه در خصوص فعالیتها و پیگیری های صورت گرفته برای تسریع در ساخت بیمارستان ملارد سخنانی را بیان کرده و گفت: در بازدید امروز پیشرفت و تسریع در کار ساخت بیمارستان نسبت به بازدید قبل که حدود یک هفته پیش بود کاملا مشخص و ملموس است. سپس از همکاری های صمیمانه فرماندار و امام جمعه شهرستان بسیار تشکر و قدردانی کرد.
سجاد برنجی فرماندار ملارد در حاشیه بازدید از بیمارستان شهرستان ملارد ضمن تشکر از نقش آفرینی جدی حجت الاسلام حسینی نوری امام جمعه محترم ملارد، دکتر عسگری مدیر شبکه بهداشت و درمان ملارد و همچنین دکتر احمدی مدیر پروژه بیمارستان ملارد، اظهار داشت: علی رغم اینکه در گذشته کندی ، کاستی و موانعی سد راه بود اما امروز شاهد پیشرفت خوبی در عملیات عمرانی پروژه بیمارستان ملارد می باشیم و روند اجرای این پروژه گام های نهایی خود را جهت بهره برداری طی می کند.
برنجی ادامه داد: به یاری خدا تحویل موقت بیمارستان که مرحله و نقطه عطف بسیار مهمی می باشد سپری شد و اکنون تلاش مجموعه ما در این است که تا آخر عمر دولت فعلی این بیمارستان را به افتتاح و بهره برداری رسانیم تا انشااله در دولت بعدی شاهد افتتاح بیمارستانها و پروژه های دیگری نیز باشیم.
فرماندار ملارد گفت: از جمله موانع تاثیرگذار در روند تکمیل این بیمارستان پیک اول کرونا بود که شرایط سخت و اوضاع وخیمی را در کشور رقم زد و در خصوص منابع مالی با مشکل جدی مواجه شدیم که در آن برهه مذاکرات و پیگیری های روزانه مجموعه تلاشگر شهرستان جهت بهره برداری هرچه سریعتر از بیمارستان تا به اکنون ادامه یافت و این جریان متوقف نشد.
سجاد برنجی در ادامه افزود: پس از اتمام علملیات بیمارستانی شهرقدس ،بیمارستان ملارد نیز شتاب بیشتری گرفت و همواره در تلاشیم تا مردم فهیم شهرستان هرچه سریعتر بتوانند از این پروژه بهره مند شوند.
وی با اشاره به نکته ای در خصوص بیمارستان اضافه کرد: چندین مورد بحث هایی از قبیل فعال شدن برخی بخشهای بیمارستان مطرح بود؛ برای مثال صرفا فقط  بخش اورژانس یا بخش های کوچک فعال شوند که ما نپذیرفتیم و مجموعه فرمانداری به همراه شبکه بهداشت و درمان شهرستان به جد با این موضوع مخالفت کرد تا همه بخش های آن تکمیل شود و حتی اگر پروژه در دولت بعدی نیز به بهره برداری برسد، در دولت فعلی نیمه کاره و با نواقص افتتاح نشود.  
فرماندار ملارد تاکید کرد: این پروژه بزرگ در شهرستان جمعی و مطالبه به حق مردم است که با خدمات شایان نظام مقدس جمهوری اسلامی و با تلاشهای همگی مسئولین ذیربط در جهت رفاه حال شهروندان ملاردی به ثمره خواهد نشست ، بنابراین در تلاشیم تا از همان روز نخست، خدمات دهی در این بیمارستان بصورت اعلاء و در خورشان مردم ارائه شود.
وی یادآور شد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی جریان خدمات رسانی به مردم به هیچ عنوان منقطع نخواهد شد. بنابراین امسال را سال بسیار خوبی برای این شهر و شهرستان در پیش خواهیم داشت هم بلحاظ افتتاح بیمارستان و فرهنگسرا و هم شرکت کاسپین که یکی از قطب های تولیدی کشورمی باشد به سرانجام خواهد رسید . همچنین از کارهای مهم دیگر کلنگ زنی شهرک صنعتی شهرستان، خط انتقال آب اخترآباد، برطرف شدن مشکل اسناد دهک واگذاری سندهای آن ، انجام بخش عمده پلاک 43 ملارد و اتفاقات بسیار مبارک دیگر در حال انجام و اجرا شدن است.  
برنجی در پایان بیان داشت : نمره نظام مقدس جمهوری اسلامی در ایجاد زیرساخت ها و خدمات عمرانی جزء نمرات ممتاز می باشد که به یاری خدا با ایجاد گشایش هایی این قبیل خدمات با معیشت مردم گره خورد و تورم نیز کاهش یابد.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 12 خرداد 1400
  • توسط اداره بهزیستی و شبکه بهداشت فرمانداری ملارد استانداری تهران
  • تعداد بازدید 10