En
تاریخ : چهارشنبه 12 خرداد 1400
کد 5459

رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد : خیرین شهرستان ملارد حامی 100 کودک هستند.

در راستای اهمیت حمایت از کودکان نیازمند ، 100 کودک در طرح حامی تحت حمایت خیرین قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد ، داود خادم رئیس این اداره با بیان اینکه دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی میتواند در بهبود شرایط امعه هدف سازمان بهزیستی در شهرستان بسیار موثر باشد گفت: در اجرای طرح حامی نیز بیش از 100 کودک توسط معاونت مشارکتهای مردمی این اداره جهت دریافت کمک هزینه بصورت ماهیانه به خیرین علاقمند معرفی گردیده اند. که ماهیانه مبلغی مشخص توسط این خیرین به حساب این فرزندان واریز گردیده و این روند با نظارت کامل کارشناسان صورت میپذیرد.
وی افزود: این کودکان جز فرزندان ایتام، معلولین، خانواده معلولین و ... تحت حمایت این اداره میباشند که صرفا پس از ارائه اطلاعات لازم مانند شماره حساب به خیرین تمامی موارد لازم میان فرزندان و خیرین توسط کارشناسان اداره هماهنگ میشود.
مهری سادات شاهچراغی معاون مشارکتهای مردمی نیز ضمن اعلام آمادگی این اداره جهت دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی گفت: در سال پیش نیز به طور متوسط در هر ماه خیرین مبلغی بیش از دویست میلیون ریال را به حساب فرزندان واریز نموده اند که در تلاش هستیم تا با آگاهسازی و ارائه اطلاعات به مردم و جذب افراد علاقمند به مشارکت در اینگونه طرح های مفید که نقش شایان در استقلال و رفع مشکلات نیازمندان را دارد میزان این کمک ها را افزایش دهیم.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 12 خرداد 1400
  • توسط اداره بهزیستی و شبکه بهداشت فرمانداری ملارد استانداری تهران
  • تعداد بازدید 5