En
تاریخ : چهارشنبه 12 خرداد 1400
کد 5462

مسئولین بهزیستی شهرستان ملارد از مراکز توانبخشی این شهرستان بازدید نمودند.

طی بازدیدی داود خادم رئیس اداره ، میثم اکبری مسئول حراست، الهه عامری مسئول مدیریت عملکرد به همراه روح اله غفاری معاون توانبخشی از مراکز توانبخشی و نگهداری از معلولین دیدار نمودند.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد، داود خادم رئیس اداره ضمن تاکید بر رعایت اصول بهداشتی و موازین مندرج در دستورالعمل های تاسیس مراکز توانبخشی گفت: مراکز غیر دولتی در یکسال اخیر علاوه بر اجرای وظایف خود طبق مقررات سازمان وظیفه سنگین کنترل شرایط و رعایت پروتکل های بهداشتی را با توجه به شیوع بیماری کرونا داشته اند.
وی افزود: از ابتدای سال تاکنون با همکاری شبکه بهداشت و درمان  دو مرکز نگهداری از سالمندان این شهرستان طی دو نوبت واکسن کرونا را دریافت نموده اند و اقدامات کامل در خصوص دریافت واکسن در دیگر مراکز توانبخشی اعم از اعصاب و روان، ذهنی و .... صورت پذیرفته است.
روح اله غفاری معاون توانبخشی نیز ضمن تشریح فعالیت این مراکز گفت: در حال حاضر 23 مرکز توانبخشی نگهداری از افراد دارای معلولیت بصورت شبانه روزی با ارائه خدمات به بیش از 1300 بیمار در حال فعالیت میباشند .
غفاری با بیان اینکه فعالیت و نحوه ارائه خدمات مراکز بصورت دقیق و مستمر بررسی میشود گفت : کارشناسان حوزه مراکز خصوصی و دیگر مسئولین بازدیدهای دوره ای را بصورت آنلاین و حضوری از تمامی این مراکز انجام میدهند و طی این دیدار ها تمامی موارد بهداشتی، امنیتی ، پزشکی ، تغذیه، مددکاری و ... بیماران مراکز مورد ارزیابی و در صورت وجود نقاط ضعف ضمن ارائه راهنمایی های لازم به مراکز در خصوص رفع مشکلات مهلت مقرر تعیین میشود.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 12 خرداد 1400
  • توسط اداره بهزیستی و شبکه بهداشت فرمانداری ملارد استانداری تهران
  • تعداد بازدید 11