En
تاریخ : دوشنبه 17 خرداد 1400
کد 5467

تهیه و توزیع بسته های حمایتی توسط مرکز مثبت زندگی در شهرستان ملارد

تعداد 150 بسته معیشتی به ارزش حدودی سیصد میلیون ریال توسط مرکز مثبت زندگی شهرستان ملارد توزیع شد.
به گزارش روابط عمومي بهزيستي شهرستان ملارد، داود خادم رئیس این اداره با بیان اینکه مهمترین هدف در وهله اول حمایت از جامعه هدف سازمان میباشد گفت: با توجه به مشکلات ناشی از بیماری کرونا و تحت تاثیر قرار گرفتن مشاغل فصلی و موقت، اداره بهزیستی و مراکز تحت نظارت میبایستی بیش از پیش در صدد رفع مشکلات مددجویان باشند.
وی افزود: در همین راستا  و از زمان راه اندازی مراکز مثبت زندگی با واگذاری بیش از 4000 پرونده افراد تحت پوشش به این مراکز اقدامات بسیار موثری صورت گرفته که از جمله آن میتوان به توزیع سبد های حمایتی غذایی به صورت دوره ای و با در نظر گرفتن اولویت افراد اشاره کرد.
داود خادم در ادامه ضمن تاکید بر اهمیت بررسی کارشناسی توسط مددکاران جهت ارائه خدمات نقدی و غیر نقدی به معلولین گفت: تمامی خدماتی که به افراد دارای پرونده در ستاد و در مراکز غیردولتی صورت میپذیرد توسط مددکار بررسی شده است و براساس اولویت ، مشکلات و آیتم های مدنظر ارائه میشود.
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد در پایان ضمن تقدیر از عملکرد مراکز مثبت از زمان آغاز بکار تاکنون گفت: این مراکز با توجه به تعداد محدود پرونده امکان رسیدگی بسیار بیشتری را داشته و با انجام بازدید های منزل دوره ای و نیز پایش پرونده ها بصورت تخصصی میتوانند روند خدمت گذاری به جامعه هدف را تسریع بخشند.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 17 خرداد 1400
  • توسط اداره بهزیستی و شبکه بهداشت فرمانداری ملارد استانداری تهران
  • تعداد بازدید 12